Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom igaztalan és elképesztő...

Lányom igaztalan és elképesztően súlyos dologgal vádolt meg, amellyel szinte megölt. Soha nem emlegettem fel neki, mi mindent megtettem érte egyedül álló szülőként. Mit tehetnék, hogy nekem kelljen BOCSÁNATOT kérnem tőle?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 19:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
mivel vädolt meg a länyod?
2009. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Ugy akartad irni, hogy mit tehetnel, hogy NE neked kelljen bocsanatot kerned tole?

Beszelgess el vele jo alaposan, es nyisd fel a szemet, hogy te mennyi aldozatot hoztal amire o felnott. Persze, nem kerte hogy megszulessen, de ertem, egy egyedulallo szulonek millio problemaja, gondja van, sokkal nehezebb egyedul egy gyerekkel mint tarssal.

Kerd hogy kerjen toled bocsanatot, es kerdezd meg tole, hogy miert vadolt meg tegedet valotlan dologgal. Menny idos a lanyod?

2009. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, miért akarsz bocsánatot kérni, ha ő vádolt meg? Ha azért szeretnéd, mert tudatni akarod vele, hogy szereted, vagy ráébreszteni, hogy mit tett, akkor mondhatod neki, hogy bocsánatot kérsz, ha akaratodon kívül valami olyat tettél, amiért annyira megharagudott, hogy ezt mondta rólad.
2009. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezőnek: nem ártana tudni, hogy mivel vádolt meg a lányod, illetve azt sem, hogy ő hány éves. Mert könnyen megtörténhet, hogy ha elmondod neki, hogy mi mindent tettél meg érte, akkor az csak olaj a tűzre...
2009. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
mivel vádolt meg? hány éves? és miért akarsz bocsánatot kérni?
2009. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem érthető a kérdés számomra. Téged vádolt meg és Te akarsz tőle bocsánatot kérni? Nem neki kellene? Volt alapja a vádjának?
2009. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Mivel vádolt meg? Mi oka van rá? Nézd, az én apám konkrétan ártott elég sokat, és jogos a vádam ellene, ok nélkül nem mond egy gyerek semmi vádlót a szüleiről, csak ha valami miatt rosszul érzi magát. Mivel vádolt meg? Van valami konfliktus köztetek, aminek ő ebben látja a megoldását? Gondold végig, nem kell, hogy mi tudjuk, elég az, ha te megoldod.
2009. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem hinném, hogy a bocsánatkérés segítene, egyik részről sem. Meg kellene inkább beszélni a dolgokat és ezt akár Te is kezdeményezheted. Szavakkal pedig messze nem lehet valakit olyan állapot közelébe sem juttatni, hogy abba belehaljon. Véleményem szerint azért csak felemlegetted neki azt, hogy egyedül nevelted és áldozatokat hoztál, mert ha nem tetted volna itt sem írtad volna le, azt következetesen kihagyva mivel is vádolt meg. Sem amikor eldöntötted, hogy vállalod sem amikor arról döntöttél, hogy egyedül neveled fel nem kérted ki a véleményét de tudatában voltál annak, hogy akár egyik akár a másik áldozattal jár.
2009. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%
Biztos félreértés
2009. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Mi az a dolog? Nekünk nyugodtan!
2009. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!