Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kapok mindig megjegyzése...

Miért kapok mindig megjegyzéseket? Elég rosszul tud esni.

Figyelt kérdés

Mindig leszólják a cuccaimat. A legtöbb korombelinél ez a New Yorkeres, semmilyen stílus a normális, elfogadott, szupi. Nekem meg általában otthon készített pólóim vannak, cipőim is bakancs, tornacipő meg néhány balerina, pulcsinak meg ma pl egy nagy zöld volt szegecses vállal. Aztán én vagyok az "elkényeztetett p.csa", mert egy csomó ruhám van, de azt nem látják, hogy a legdrágább darabom kb 3000Ft.

Most nem azért írtam, hogy agyonvissza dicsérjenek, csak az, hogy mit tudnék visszaszólni? Elég rosszul tud esni, mert én nagyon szeretem a cuccaimat, tetszenek, és sokat dolgozok velük délutánonként, esténként, anyukám tanít varrogatni.

Köszi a segítséget!

14L



2012. febr. 24. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát te legalább egyedi vagy, és túléled 10000 forintos new yorkeres tömegcuccok nélkül is...
2012. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

ne foglalkozz velük.Csak mosolyogj rájuk.Ha mégis mondani akarsz valamit,akkor mond nekik azt,hogy "bocsika,de nem akarok én is egy kisbirka lenni,aki ugyanúgy öltözik mint te.."

Vagy azt,hogy"valami bajod van vele? te hordod? nem??Akkor mi a kérdés???"

De a legjobb ha tudomást sem veszel a beszólásokra.Így hamar megunják,hogy piszkáljanak..(az is lehet,hogy azért csinálják,mert tetszik nekik a ruháid,de mivel ők nem tudnak csinálni így könnyebb leszólni.

2012. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha úgy csinálsz, mintha meg sem hallottad volna, az idegesítőbb nekik....
2012. febr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Ne foglalkozz velük! Te legalább egyedi vagy és nem a New Yorkerből meg a Mayo Chixből vásárolsz ruhát.

De jó, hogy te tudsz varrni. Irigyellek! :D

2012. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd nekik hogy "lehet hogy neked nem tetszik, de velem legalább nem jön szembe a saját ruhám máson az utcán. De persze ha akarsz, légy csak tömeggyártmány, én meg maardok egyedi"
2012. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Biztos nagyon szépek lehetnek a ruháid és a leírás alapján szerintem egyáltalán nem ódivatúak ,tehát nem tudom miért szólogatnak be. Irigy kis libák :D Ha én tudnék varrni ,nagyon örülnék neki. ^^ A bakancs is divatos a szegecses póló is ,csak nem tömegcucc.. Hordd nyugodtan! Amúgy a legjobb megoldás ha nem szólsz vissza,csak lesajnálóan végig méred őket.


Egyébként én szoktam a New Yorkerben vásárolni,sőt szeretem is ,tehát nem tagadom. Ízlések és pofonok. Amúgy egyáltalán nem vagyok tömegpi*csa, a NY-ból is csak a leértékelt ruhákat veszem meg,mert nem vagyunk gazdagok,sőt. Légy büszke a ruháidra és az egyéniségedre. ;D Fel a fejjel. (:


14/L

2012. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért mert féltékenyek, de ne is foglalkozz velük.

Én azt mondom légy nagyon büszke magadra, biztos szuper ruhákat csinálsz.Csak így tovább!:)

2012. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mosolyogj és légy magabiztos.. ezzel bosszantod őket legjobban. ;)
2012. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom azokhoz, akik a hallgatást javasolták. A legőrjítőbb, ha nem mondasz semmit, csak mosolyogsz, és ott hagyod őket.
2012. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Hidd e, azok a divattervezők, akiket manapság millióan istenítenek meg követnek sem a new yorkerből öltözködtek anno ;):) légy továbbra is egyedi
2012. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!