Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon kell félnem? Császározt...

Nagyon kell félnem? Császároztak és nem mentem vissza a kontrolra. Azóta már 10 hónap telt el, és nem vagyok rosszul. Féljek nagyon? A gúnyos megjegyzéseket nem kérem.

Figyelt kérdés
Mikor mennem kellet volna a 6 hetes rutin vizsgálatra nem mentem mert pont akkor jött meg aztán meg elfelejtettem menni.Azóta nincs semmi panaszom,megjön rendszeresen de félek attól hogy hülyeséget csináltam mikor nem mentem kontrolra.
2010. júl. 11. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint csak megbeszélik veled a fogamzásgátlást, egy kontroll vizsgálatot csinálnak, megnézik, hogy milyen a sebed és minden visszarendeződött e a helyére. Mivel megjött a menzeszed, olyan óriási baj nem lehet, de én azért elmennék egy vizsgálatra a helyedben
2010. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ott mondjam el az igazat,hohy miért nem mentem?nem fognak le hurrogni?
2010. júl. 11. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz , de a kontroll nem árt. Nem véletlenül van, menj vissza mindenképp. Nyugodtan mondd el a Dokinak, hogy elfelejtetted és utána meg féltél, hogy letolnak miatta. Biztos lesz egy kis ejnye-bejnye de az a lényeg, hogy ha utólag is de elmentél! Ez mindenképp a te érdeked!
2010. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj vissza! Úgyis esedékes egy rákszűrés lassan. A te dolgod, hogy miért nem mentél vissza, nem kell az orvosnak magyarázkodnod!


(egyébként meg butaság volt, de nem akarok gúnyolódni)

2010. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Menj el egy rákszűrésre, nem kell szólnod, hogy nem voltál 6 hetes kontrollon. Ha gond van ott úgy is kiderül, de ha semmi panaszod, nem hiszem, hogy baj lenne.

Amúgy ez a kontroll szerintem semmire nem jó.

2010. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Én sem voltam! 10 hónap után mentem ismét mivel terhes lettem :)
2010. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat,meg nyugodtam,deazért el megyek rákszűrésre ahogy mondtátok.A rákszűrés amúgy ingyenes?
2010. júl. 12. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ingyenes ha nem magánrendelésre mész!!!
2010. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!