Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak Magyarországon olyan...

Vannak Magyarországon olyan sulik, mint az Egyesült Államokban?

Figyelt kérdés
Kívácsi vagyok, van-e itthon olyanfajta suli, mint az USA-ban. Ahol nagy hansúlyt fektetnek a tanításon kívüli programokra, modern az iskola, klubok vannak, nem olyan kötött a tanítás. Magyar iskolákra gondolok. Köszi a segítséget! :)15/L
2012. febr. 27. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sulikra gondolsz amiket az amerikai filmekben lehet látni:)
2012. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem tudok róla. Csak a klikkesedést "segítik" elő, az olyan iskolákban jobban kijönnek a gazdagok-szegények, csinosak-kevésbé csinosak közötti különbségek.
2012. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.: Igen. :) Pontosabban a High School Musicalben láttam. Nehéz elképzelni, hogy tényleg léteznek ilyen iskolák.

2.: Úgy tudom, az osztályokat évente évfolyamonként megkeverik, így próbálják áthidalni a problémát.

2012. febr. 27. 20:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
American International School of Budapest:az egyik ismerősőm ide jar 4 millio között mozog egy tanév.A külseje sem áttlagos (olyan mint az amerikai filmekben).van uszoda ,szinhaz....menza kaja pizza,hamburger stb minden van amit eltudsz,néz utána ...jah es az oktatas termeszetesen angolul folyik es mire az ember gyereke betölti a 18-at 3nyelven beszél
2012. febr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj ilyenek nem léteznek.
2012. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az AISB az hatalmas..:) Itt lakom tőle pár méterre..:) csak a tandíj húzós ahogy előttem írták
2012. febr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


[link]


Itt egy link

1év 5 millió forint.

4 év 20 millió forint.

Ha elvégzed akkor 20 millió forintba kerül.

2012. febr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

American International School of Budapest.: LEGJOBB ISKOLA A VILAGON.aki esetleg idejar akkor irjatook talalkozhatnank.

hahi.

2012. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha odajárhatnék akkor annak nagyon örülnék :D:D

De ha most spórolni kezdenék akkor se jutnék be oda csak kb 2060-ban, amikor már körülbelül 80 éves leszek :D

2012. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Erről a suliról én is tudok, de direkt odaírtam, hogy magyar iskolát keresek. Na mindegy, akkor úgy látszik, nincs ilyen suli. :( Én is szívesen járnék oda. :)
2012. márc. 3. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!