Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szeretnék orvosi vagy fogorvos...

Dep25 kérdése:

Szeretnék orvosi vagy fogorvosi pályára lépni, de nem magyarországon hanem az egyesült államokban. Annyit már megtudtam hogy itthoni diplomát nem fogadnak el, egy külön képzésre van szükség?

Figyelt kérdés

megtudtam azt is hogy ez a képzés 12 hónap és 33000 usa dollár amire nekem biztos nem futja.örülök ha az orvosit kibirom fizetni.

És a kérdésem az lenne hogy amíg ezt a vizsgát le nem teszem addig felvehetnek e rezidens képzésre(amiből tudnám finanszírozni a képzést) vagy addig el se kezdhetném a rezidensi pályámat.


2011. márc. 29. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Elkezdheted persze, de abból nem sok mindent tudsz majd finanszírozni.
2011. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez baromság a magyar orvosi diplomát mindenhol elfogadják, csak kicsit ki kell egészíteni, le kell tenni néhány extra vizsgát.

Amúgy parancsolj, itt minden le van írva:

[link]

2011. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddii válaszokat én is így akartam írni csak kicsit másképp értelmeztem a 33000 usa dollárt innen néztem [link] csak ugye ez a felkészítési díj.amit gondolom akkor nem szükséges kifizetni mivel ha frissen végzel az egyetemmel gyakorlatilag azokat a dolgokat amiket itt kérdeznek kapásból illene tudni.
2011. márc. 29. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt nemrég egy kérdés, amire válaszolt vki, és nekem eléggé hozzáértőnek tűnt.

Ő írta, hogy az a felvételi teszt, amit az USA-ban kell írni, az teljesen az amerikai orvosképzésre van szabva. Gyakorlatilag nem tudod megírni a magyar diplomáddal...

2011. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg meismerni téged,mert beindit a fehér köpeny😉
2020. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!