Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok az idézeteimről?...

Mit gondoltok az idézeteimről? Tetszenek?

Figyelt kérdés

Mindet magam írtam nem rég, amikor szakítottam a barátommal és muszáj volt leírnom a gondolataimat..



1.

"Te mondtad, hogy nem akarsz elveszíteni, hogy eljössz hozzám, harcolsz értem, de ekkor történt valami es azt mondtad: ne beszelgessünk többet. Ezzel a mondattal az én szívem is összetört."


2.

"Jobbat érdemeltél, tudtam jól, de neked én kellettem, de én meg megbántottalak és eltávolodtál tőlem.Nem akartam, de így lett.Elveszítettelek."


3.

"Emlékszem azt írtad, hogy kis ideig ne beszélgessünk, azòta már sok idő telt el.Benned már elaludt a szeretet, amit még akkor éreztél irántam.Emlékszel?

Persze, hogy nem..Mert találtál egy jobbat, aki nem ilyen bonyolult.Bennem meg napról-napra erősödik csak a hiányod, de érzem, hogy elveszítettelek, mert akkor hagytam, hogy elmenj es kisetálj békésen az életemből."



4.

"Azt mondtad elfogadsz olyannak, amilyen vagyok, mert így vagyok tökéletes, de most pont e miatt akarsz velem szakítani, mert én másképp mutatom ki a szeretetem, mint a többi lány..Hazudtál amikor azt mondtad hogy így vagyok tökéletes."


5.

Túl sok fájdalom ért, nem birom már.Az emberek távolodnak el tölem, akiket én szeretek.Hagyom, hogy elmenjenek, mert nincs erőm őket visszatartan



6."A barátság olyan, mint a porcelán.Òvni, vigyázni kell rá és megbecsülni, mert ha egyszer aprò darabokra törik már nem tudod összerakni, helyre hozni a károkat."


7.

"A barátok olyanok, mint a családtagjaink, összetartozunk és mindent tudunk egymásról."


2012. márc. 1. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Hát attól függ, hány éves vagy?


Ha 14 akkor jók, érettek a gondolataid, szépen fogalmazol. Ha 18 akkor kissé gyerekesnek és közhelyesnek tartom:)

2012. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha te írtad akkor nem idézet, (max. tőled)legfeljebb a gondolataid valamiről. Elég gyerekesek, semmit mondóak.
2012. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kar volt kiirnom...

Am meg 14 eves vagyok..

Es ezen mi a gyerekes??-.-

2012. márc. 1. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad azt amit prózában elmondanál, nincsenek benne sem költői képek, sem semmilyen irodalmi értékkel rendelkező kép. Úgy írtad le mintha egy beszélgetést hallanánk és ráadásul tele van közhellyel.
2012. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ezek nem igazán idézetek, inkább megpróbáltad komoly megfogalmazással leírni ami a fejedben van. sajnálom,hogy ezt kell mondanom, de nekem egyik sem tetszik. 14L
2012. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszenek.
2012. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak egyszerűen a te gondolataid leírva, semmi több. De jó dolognak tartom azt ha valaki leírja a gondolatait, érzéseit mert így könnyebben túl lehet rajtuk lépni (ha az a cél). :)
2012. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem nevezném idézetnek, ezek inkább bejegyzések egy naplóba.
2012. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
közhely, közhely, közhely.
2012. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel am meg ez tökre nem idézet max valami gyerekes gondolat menet összevissza leírva....bocsi


te kérdezted....:)

2012. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!