Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk nektem mennyire tetszenek...

Fiúk nektem mennyire tetszenek a szemüveges lányok?

Figyelt kérdés
szemüveges vagyok és minden lány azt mondja hogy legyen inkább kontaklencsém mert az nem látszik és nem zavarja a fiúkat de nem tudom hogy ők ehez hogy állnak hozzá.
2012. febr. 17. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális fiúval találkozol akkor őt úgyse fogja zavarni nyugi, ha mégis zavarja akkor az már régen rossz...Egyébként nem hátrány, sőt ismerek és láttam már olyan lányokat akiknek nagyon jól állt a szemüveg:)
2012. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok embernek a szemüveg még előnyös is. Ehhez főleg egy olyan szemüveg kell ami tényleg jól áll.

Szerintem nem hátrány. Bár én lány vagyok,de azért gondoltam írok:)

2012. febr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem számít, hogy egy lány szemüveges-e vagy sem, csak meg kell választani a hozzáillő szemüveget. Nekem pl. a sötét vastag keretes szemüvegek nem tetszenek a lányokon. A legszebb az arany, vagy ezüst színű vékony keretek.
2012. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés fiú lehet (szerintem) akinek nem tetszenek a szemüveges lányok. Egy jó, hozzád illő szemüveg elég sokat is dobhat az összképen ;)
2012. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen TSZ-es keretes szemüveged van akkor biztos h a kontak lencsét javasolják.(bocsi nem kelett volna :D)Attól függ.Menj el egy szemüveg boltba(Ofotért az az? xD )és kérj egy szemüveg keretet ami az eladó szerint és szerinted is jól áll.Amúgy a szemüveg sok minden változtat egy lányon.Exem mostmár szemüveges előtte se volt egy ronda lány de így meg pláne:D De van akinek csak a szemüveg áll jól.Tehát az arcodtól függ.(Am mi fiúk a szemüveges lányokat részesítjük előnyben).
2012. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző: Tényleg nem akarlak kioktatni, de a TSZ az a termelőszövetkezet, te szerintem az SZTK-ra gondoltál XD

Amúgy van akinek igen, van akinek nem. Ha jól áll, jól nézel ki, akkor biztos sokaknak fogsz tetszeni így is. Én pl szemüveg nélkül iszonyat "meztelennek" érzem az arcom, úgyhogy még a fiúk kedvéért sem viselnék kontaklencsét. Első lépés, hogy te szépnek lásd magad.

2012. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam csak nem tudtam hirtelen xD
2012. febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!