Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szoktatok futni járni?

Szoktatok futni járni?

Figyelt kérdés

178 cm és 58kg vagyok. Ha heti négyszer eljárok futni, mennyi idő után fog látszani?

a másik: Ti rögtön iskola után mentek, esetleg délután, vagy megvárjátok amíg besötétedik? Hallgattok közben zenét, és ha igen, mit?


2012. márc. 1. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Ugye nem fogyni akarsz? :D
2012. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha azt akarod,hogy izmod növelésében arra jobb megoldás a gördeszka.Nekem a gördeszkától olyan vádliaim lettek.:D Vagy ha nem akkor görkorizz az az egész lábat erősíti.A zene,hát az mind egy csak legyen ritmusa.
2012. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem fogyni akarok, a combommal van bajom..:/


igazából magas vagyok, de a lábaim nem szépek, a vádlim sem olyan szép vékony, a gördeszkától gondolom csak vastagodna :/ de azért köszönöm : D

2012. márc. 1. 22:11
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
A háj a vastag, ha izmod szedsz fel, akkor nem vastagodsz, hanem formásodsz. És nem értem miért kell félni az izomtól.
2012. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az azért enyhe túlzás, hogy hájas lennék, egyszerűen nincs meg az a szép bokacsontom, vagyis nyilván megvan, de nem látszik, így az egész lábszáram/vádlim egybe van..
2012. márc. 1. 22:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem írtam, hogy hájas vagy. Azt írtam, hogy az izomtól formásodni fogsz, nem vastagodni. A vastagság a háj, a formák az izom.
2012. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Én szoktam járni futni. Edzéstervem is van. Hát a rövid gyorsaktól inkább az izomtömeged lesz nagy, a hosszabbaktól szálkásabb leszel. Talán inkább a hosszabbat ajánlanám. Heti 3-4 az jó. Mondjuk lehetne olyat hogy 0.5 óra hétfőn, szerdán 1.5 óra, pénteken meg mondjuk 2-2,5 de az vagy nagyon lassú kocogás legyen vagy ha megoldható hegyre menj de akkor csak gyalogolj! Az is jó! A fél órát nem tudom igazából milyen futó vagy de nagyon vékony vagy így azt mondom hogy azért egy kényelmesebb tempót utazz nagyon picti lihegősen a 30 percnél de azért tempósan. A 1.5 óránál viszont még sétálhatsz is és lassan kocogj!
2012. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron futottam, aztán ősszel abbamaradt. Most, hogy jött a jóidő ismét megyek majd futni.

Suli után biztos, hogy nem. Igazából szerintem mindig máskor fogok menni, mert eléggé össze-vissza napjaim vannak a suliba. Van amikor csak fél 3-3 körül érek haza és másnapra rengeteget kell tanulni, máskor itthon vagyok már fél 2 körül és alig kell másnapra tanulni.

Zenét szoktam hallgatni közbe, igazából mindig mást. A legjobban mondjuk pörgősebb vagy rockosabb számokra szeretek futni. :D Mondjuk a simple plan tavaly bejött, sokszor futottam arra.

16/L

2012. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hétfőtől fogok járni. kb. mindennap és sötétedésnél úgy a legjobb legalább nem találkozom senkivel..:DDDDDD

14/l

2012. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát most (szertorna végett) heti 3× járok

kb. 3-4 hónap mire szép izmos leszel.. :)

4-5 között indulok, de igazából mind1 mikor mész.

Zenét hallgatok.. általában sport zenéket amik lelkesítőek..

Be melegítésre vagy lassú kocogásra ez a legjobb: http://www.youtube.com/watch?v=BL-Tfyxc-_E

2012. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!