Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miről csináljak "bemutatót"...

Miről csináljak "bemutatót" (powerpoint)? 14L

Figyelt kérdés

kb 12-14 diát kel csinálnunk,egy általunk választott témáról

valaki tudna egy jó ötletet?

a válaszokat előre is köszi:)

14l


2012. márc. 5. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen órára kell? Gondolom, ahhoz kapcsolódó témát kell választani...
2012. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

infón tanuljuk a powerpointot és ahhoz kell egy "záróanyag"

és tök mindegy a téma csak egyetlen ötletem sincs:)

2012. márc. 5. 17:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor csinálj valami olyanról amit szeretsz. :D Én pl. biztos, hogy valami divattal kapcsolatos témát választanék. Aztán az állatok, szerintem arról a legkönnyebb. Esetleg valamelyik kedvenc könyvedről vagy akár magáról az iskoláról. Mindenképpen valami olyasmit választanék ami közel áll hozzám és szeretem, hogy nagyobb lelkesedéssel csináljam és annál jobb legyen. ;)
2012. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy országról mondjuk, ahová szeretnél eljutni

Ha laza a tanár, akkor valami énekesről/bandáról :-))

2012. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Zenekar/előadó, film, színész, állatok, valamilyen ország/város, sorozat, könyv/író stb.

Nálunk is kellett tavaly, volt mindenféle. Én egy zenekarról csináltam. De pl. egy osztálytársam a táncstílusokról, egy másik autóversenyzőkről, egy harmadik a vámpírokról.

2012. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én szgépes játékról csinálnék. :D

/L

2012. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én Magyar kutyafajtákról csináltam..sajnos kevesen vannak és már kezdik elfeledni őket,ezért én ezt a témát választottam.

Nem mondhatom,hogy írj az állatvédelemről ha nem érdekel téged,vagy,hogy írj a kvantumfizikáról:D


Amúgy a tetoválás,henna is jó lehet..sok kép van és sok információ.. horoszkóp,jóslás,időjárás(?),divat,foci,tánc,filmek,ételek,oszrágok-városok,iskola bemutatása,növények,egészséges életmód stb.. ami téged érdekel arról:)

2012. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedvenc énekes,színész,író,költő.

Kedvenc könyved,filmed,sorozatod.

Kedvenc állatod,háziállatod,sportod.

Vagy egy országról,városról,ahogy már a többiek is írták.


Tényleg nem nehéz a feladat,ha még téma sincs,csak arról készítsd ami érdekel. :)

Amúgy ahogy az egyik válaszoló már írta én is a divatról csinálnék.Rengeteg képpel,jellemzéssel,stb.


Jó munkát!:)

2012. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4évszak
2012. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a kedvenc együttesemről csináltam anno.

Ötöst kaptam :)

20l

2012. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!