Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kaptam egy házit, hogy csinálj...

Kaptam egy házit, hogy csináljak powerpoint bemutatót, tudtok benne segíteni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja helyetted megcsinálni, PP-t a hülye is tudja használni, ennyi marha sok infóból meg szerinted mit tudna bárki is segíteni? Menj inkább aludni kisgyerek.
2011. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Válogass és szerezz ötleteket.


Utána nyisd meg a powerpointot és csináld meg a saját ötletedet. Ahogy az első válaszoló mondta, nem nagy durranás használni!

2011. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nincs elég képem hozzá, akkor mit lehet csinálni?
2011. nov. 5. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez most ugye csak egy vicc????


Nincs elég képed?


[link]

2011. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mugen ***** válasza:
Pl.: ha kiskutyákról kell írnod, akkor akkor beírnám hogy google.com a keresőbe beírnám hogy kiskutya, vagy az angol megfelelőjét. Aztán a képekre kattintanék, és ott találnék sok képet.
2011. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ivan iljics haláláról kell... ahoz meg csak könyvborító képet találtam.
2011. nov. 5. 19:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a könyvet már olvastad.

Nem feltétlenül kell, hogy konkrétan a könyből vett képeket rakd bele a prezentációba (már csak azért is, mert nem képeskönyvről van szó).


Elég ha a hangulatot tükrözik a képek. Egyébként a könyv boritója tökéletesen megfelel mondjuk első oldalnak.

2011. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mugen ***** válasza:
Ha tudod, hogy miről szól a könyv, akkor a történethez keress képeket. Tudtommal a könyv a halálról illetve annak az elfogadásáról szól, és annak a megítéléséről, hogy helyesen éltük e le az életünket. Nagyjából ebben a témában keresnék. Pl: kaszás, halál, halál elfogadása, élet, stb.. amik a műhöz kapcsolódhatnak
2011. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ja, én is arra gondoltam:)

mellesleg a mű tetszett, csak nehéz leírni röviden, szerintetek az baj, ha mondjuk elemzését is beleveszem?

2011. nov. 5. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!