Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy magyarázzam ki magam a...

Hogy magyarázzam ki magam a barátnőmnél? Hogy hozzam rendbe?

Figyelt kérdés

1 hónapja járok titokban azzal a sráccal,akibe ő szerelmes.


Nem akartam szerelmes lenni a srácba,mert utálom a csőgatyás és elkényeztetett cukifiúkat,akik minden 2. héten mással járnak,de ő valahogy más lett és teljesen beleestem.

Utána összejöttünk,de mondtam neki,hogy még ne mondjuk el nagyon senkinek,várjunk vele.


De most rájött a legjobb barátnőm és kiborult,ma suliba sem jött és nem veszi fel a telefont,az sms-ekre sem válaszol.


2012. márc. 9. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán a barátnőd, idővel megbocsájt. Viszont tőled nagyon nem volt fair. nem az, hogy összejöttél a sráccal, ahnem, hogy nem voltál őszinte. ha egy kapcsolat komollyá válik, akkor képtelenség titkolni. gondolj bele, ha évekig tart, főleg ha úgy érzed szerelmes is vagy... Bár nálunk tabu volt anno a másik pasija. Én is beleestem ebbe a hibába, pedig csak oszttársam volt, nem bnőm a lány... nem nagyon beszéltünk utána, 3 év múltán békültünk ki (közben ők eljegyezték egymást a sráccal, mert engem megcsalt a lánnyal, és együtt is élnek)

De nekem nem volt bnőm a lány, csak jóban voltuk.

Amúgy jegyezd meg, hogy a szerelem elmúlik a barátság nem, ha vmikor egy pasi megbánt a bnőd vigasztal, és áll melletted.


A barátság mindig fontosabb kell legyen, mint egy pasi!!!!!!


Menj át hozzá mindenképpen. Igaza van, hogy kiborult. A srác tud erről?

2012. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Így jártmnehogy már ez is a te hibád legyen...
2012. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!