Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hogy kéne meggyőzn...

Szerintetek hogy kéne meggyőznöm a szüleimet, hogy teljesen normális dolognak számítana, hogy ottalszom egy barátnőmnél? 14/L

Figyelt kérdés
Eddig még soha nem aludtam egyik barátnőmnél sem, meg a szüleim eléggé féltenek emiatt. 'Jobb helyen vagy itthon, meg aludni gyere haza' elvek lépnek fel. Elég meggyőzetetlenek és ugyebár szörnyen makacs mindkettő. Egy barátnőmnél szeretnénk aludni, három lány velem együtt. Nem innánk, se pasik, se semmi. Hány éves korotoktól engedtek el titeket, valamint mit ajánlotok, mivel érvelhetnék, hogy ebben amúgy semmi rossz nincs és nem embert ölni, vagy megpusztulni készülünk?
2011. jún. 27. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Engem már 8-9éves korom óta elengednek barátnőkhöz aludni,persze otthon vannak a szülők,és nem szökünk ki agyond.gatni magunkat.(amikor a nagyszüleim ezt megtutták h ottalszok a barátnőméknél,akkor evvel tömték anya fejét.)


Szerintem mond meg nekik h szülők felügyelete alatt lesztek,és nem fogtok kimászni az ablakon..: )


14L

2011. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Ez durva. Én már ovisan (4-5 évesen) aludtam a barátnőimnél.

Szerintem azt mondd, hogy lesznek felnőttek (a barátnőd szülei), nem lesznek fiúk, nem lesztek fent sokáig, nem isztok, a többi barátnődnek megengedték, és téged piszkálni fognak, ha nem engednek el stb.

2011. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is 8-9 éves korom óta alszom ott barátnőimnél, ők is nálunk, néha úgy is, hogy nincsenek otthon a szülők, megbíznak bennünk.

13L

2011. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

a 8-9 éves gyereket lehet hogy veszélytelenebb elengedni mint egy 14 évest...

Amúgy hasznos tanácsot nem tudok mondani:(

2011. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kérd el a barátnőd anyukájának a telefonszámát,és kérd meg a szüleidet hogy hívják fel őket és beszéljék meg.mert lehet hogy csak az a bajuk,hogy olyanokat gondolnak hogy barátnődnél egyedül lesztek és isztok vagy elmentek valahova hajnalig bulizni,vagy hogy nem is a barátnődhöz mész.
2011. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát én először 7 évesen aludtam ott barátnőmnél. ez azért durva hogy nem enged el...
2011. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

engem sem engedtek soha ...

ha annyira akartam, akkor max azt mondták, hogy a többiek jöjjenek hozzánk...

Nem tudok mit tanácsolni, mert nekem nem sikerült a meggyőzés... De azért nem olyan nagy tragédia... itt a nyár, egész napokat tölthettek együtt...


Amúgy én hiába mondtam volna, hogy másoknak megengedik... erre mindig azt a választ kaptam, hogy "engem nem érdekel más gyereke mit csinál" ...


Azért remélem sikerül meggyőznöd őket... :)


22 L

2011. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az az igazság, hogy tisztában vannak a helyzettel, hogy nem innánk meg fiúk se lennének, viszont azt is tudták, hogy szülők sem. Miután viszont az én anyám jóban van a barátnőm anyjával, meg is beszélhették volna telefonon, ő ragaszkodik ehhez. Állítja, hogy nagyjából bármiben, de ebben nagyon nem szeretne még engedni és ő éjjel úgy nem lenne nyugodt. Egyenlőre úgy érzem marad az este és a délután.. Ha valakinek esetleg van tanácsa, azt még várom és előre köszönöm! :)

2011. jún. 27. 20:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el vendégségbe a lányokat, akikkel együtt lennél, kérjék meg együttesen a szüleidet, hogy engedjenek el. De még jobb lenne, ha az egyik lány valamelyik szülője is ott lenne. Mondjátok el a szüleidnek, hogy természetesen nem lenne se cigi, se pia, se fiúk, csak Ti, lányok. Hozd fel nekik érvként, hogy eddig is tudtál vigyázni Magadra. Ha jó tanuló vagy, érvelj a jegyeiddel. :)))

Remélem, sikerül végül megenyhítened őket. :)


26/L

2011. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 :) :) :) ***** válasza:
hát már elég régóta szerintem ugy 9-10 éves kortól de most nem emléxek...monjuk szülők még mindig vannak de nekünk nem zavazrnak ők fent vannak mi lent :D ugy 10kor lefekszenek mi meg reggelig "bulizunk" persze nincs pia,pasik,stb.
2011. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!