Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez most normális? Másokkal is...

Ez most normális? Másokkal is előfordult már?

Figyelt kérdés

Eddig éltem az életem (szomorúan) ,nem igazán álmodoztam.. Ma elkezdtem nézni a naruto shippuudent a 200. résztől és OMG. Annyira jóó :)) Régebben néztem a sima narutot és akkor is szerettem,de most még jobban,eddig távol tartottam magam tőle,mert emlékeztem,hogy régen is szomorú lettem,hogy én milyen unalmas világban élek és milyen unalmas az életem ahhoz képest.. Olyan szívesen élnék ott, Konohában.. Tudom,hogy veszélyes ,de olyan izgalmas és úgy érzem az az én világom lenne. :$ Tudom ,hülyén hangzik.. Most szomorú is vagyok.. Az egész csak egy kitaláció,de olyan .. hogy is mondjam .. valóságos?! Nem tudom leírni azt az érzést ami msot bennem van.. Nem kellett volna elkezdenem nézni,mert csak szomorú lettem tőle.. Utálom a mostani életem ,de ha Konohában élnék és nindzsa lennék ,akkor izgalmas lenen az életem és úgy érzem önmagam lennék. :DD Najó tudom egy idióta állat vagyok ,aki nem kéeps felnőni..


Igazából sokan komolynak tartanak a suliban és rohadtul nem vagyok az,csak ezt senki nem tudja rólam,kivéve a családomat és 1-2 barátot.


Nem tudom mit tegyek,félek ,hogy ez már tényleg beteges :$


14/L


2012. márc. 9. 20:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

amúgy a többi animétől kiráz a hideg,de a Naruto magával ragadott :)) olyan dolgok vannak benne ,ami sokszor hiányzik néhány ember életéből : önfeláldozás , igaz barátok.. , bátorság.. , lelkierő.. stb.


Tudom sokan tényleg hülyének néznek,vagy még csak azt se tudják miről van szó ,de kérlek ha tudtok írjatok valamit ,senkinek nem tudom elmondani.. :DD

2012. márc. 9. 20:30
 2/12 A kérdező kommentje:
azt a ,,másokkal is előfordult már" -t ,úgy értettem,hogy elképzelték-e már ,hogy egy jobb világban élnek stb.. x)
2012. márc. 9. 20:35
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem a Green Day nyitott meg egy teljesen új világot...De nekem csak segítettek ráébreszteni, hogy igencsak szerencsés vagyok:) De sokszor eljátszok a gondolataimmal, ebben nincs semmi rossz, szerintem mindenkinek van egy ilyen kis képzelt birodalma gyerek/kamasz korában:D

14L

2012. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


A Green Dayt én is nagyon szeretem :) Bár nem mindegyik számukat ismerem.. de én amúgy azt sajnálom,hogy nem egy olyan világban élünk ,mint amilyen Konoha.. :$ Olyan jó az egész.. Ez a világ meg.. pff. pénz,pénz,pénz.. : / Azt is sajnálom,hogy nem valódiak a szereplők. Az egész tényleg olyan valóságosnak tűnik. :)

2012. márc. 9. 21:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a Fairy Tail és a Soul Eater megnézése után gondoltam ezt. Milyen király lenne már fagyver-technikusnak vagy mágusnak lenni ? :D
2012. márc. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kisebb koromban Roxfortba akartam menni :D Szerintem mindenki átesik ilyen korszakon :)
2012. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
engem egy könyv indított meg így (félúton a sírhoz)
2012. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig van miről álmodozni, mindig vannak mesék, történetek, zenék, vagy emberek, akik hatnak rám, inspirálnak és egy újabb, érdekesebb világba röpítenek. Klassz dolog az álmodozás, de azért figyelj, hogy a valóságban is élj! 16L
2012. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elég szomorú hogy ilyenek nézik a Shippuudent sőt szégyen. És sajnos sokan vannak az anime társadalomban. Megnyugtatlak a ti fajtátok pár év múlva kinövi és szégyellni fogja sőt le is fogja nézni az animéseket.
2012. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

43 %-os a százalékod mutatja ,hogy mennyire hasznos a válaszod..


nem vagyok ,,animés" ,csak ezt szeretem.. amúgy tudom,hogy nem nézed,szóval ha úgy ítélkezel ,hogy nem is láttad,na látod,AZ A SZÁNALMAS!


Bocs hogy van fantáziám és szeretek valamit :DD

2012. márc. 11. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!