Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Készültök már az érettségire? :D

Készültök már az érettségire? :D

Figyelt kérdés

Infóból folyamatosan oldjuk meg az office feladatokat órán meg itthon az érettségis feladatokat szoktam megoldani.

Matekból órán gyakorolunk , meg ismétlünk , befejeztük a négy éves anyagot.

Töriből a II. vh-nál járunk , esszéket szoktunk írni.

Angolból heti 2 órában a szóbelire készülünk , heti 2 órában meg az írásbelire (4 óra van egy héten angolból)

Magyarból meg szövegértést írunk , meg majd próbaérettségizünk , meg a tételekből felelgetünk.

Szóbelire szoktam készülni itthon , mert az 1 hónap felkészülési idő alatt csak a törivel szeretnék foglalkozni , emelt törire játékosan készülök , filmeket nézek , meg elolvasom azt ami éppen érdekel. Ti?


2012. márc. 10. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem áprilisban kezdődnek a vizsgáim, ugyh már elkéne kezdeni tanulni, még semmit nem tudok.

Estire járok, heti 2nap, matekra, föcire nem járok be, azok nemtom hogy lesznek meg, angolon nem csinálunk semmit, törin és irodalmon irunk. Ennyi, majd lesz valahogy.

20L

2012. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Matekból nem ismétlünk, most (!!!) fejeztük be az anyagot úgy, hogy heti 5 óránk van. Magyarból néha-néha egy szövegértés, de eddig összesen kettő volt. Töriből most kezdtük a II.vh-t, a szóbeli tételek ki vannak adva, minden héten az egyik órán abból írunk vagy felelünk. Németből minden órán gyakorlunk. Az infót ősszel megcsináltam.
2012. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

angolból: már írtunk 1 próbaérettségit, leveleket átvettük írtunk majdnem mindből. Szóbeli tételek heti 1 fel van adva már 13 nál járunk.


nyelvtanból: most fejeztük be az anyagot, érvelést vesszük.

irodalomból: a 4ikes anyaggal párhuzamosan írtunk már pl 2 órás fogalamzást, de ezt amúgy is szoktunk, nem csak érettségi előtt.

töriből: már az 1956-os forradalmat vesszük. és mind3 tárgyból párhuzamosan a szóbeli tételeket már mindből 15öt tudunk.

2012. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magyarból csak a 4dikes anyagot tanuljuk. Szövegalkotás senkinek nem megy még.

Matekból már a trigonometria, logaritmusnál járunk az ismétlésben.

Töriből most fejezzük be a II. vh-t. Fele tételünk már megvan (persze 1et se tudunk belőle.)

Németből kisérettségi (írásbeli, szóbeli) folyamatosan. Folyamatosan írjuk a leveleket.

Bioszból még csak a 4dikes anyagot vesszük. Ott semmit nem ismételtünk.

Nekem ezek mind középszintűek lesznek.

2012. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Cstlakozom az első válaszolóhoz, én is estire járok és ugyan ez a helyzet,eléggé rá vagyok parázva hogy mi lesz! Mert nekünk fele ennyi felkészülésünk sincs mint nektek de a követelmény ugyan az! :(
2012. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!