Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételizők! Ti hogyan...

Felvételizők! Ti hogyan készültök? Mennyit tanultok az érettségire? Mi a választott tárgyatok? Csináltok-e emeltet? Van-e nyelvvizsgátok? Hány pontra számítotok? Melyik sulikat írjátok be? Mennyire izgultok? Mi a "B" tervetek ha nem vennének fel?

Figyelt kérdés

Kérlek ha tudtok mindegyikre válaszoljatok:)

Előre is köszii:)


2012. febr. 2. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Majdnem kitűnő vagyok, de úgy érzem egyre inkább, hogy ilyen feltételek mellett elkerülöm az egyetemet:) (vagyis MO.-n biztos)
2012. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is a 4 év alatt végig megütöttem 4.5-öt, de a diplomáról már lemondtam. Nekem elméleti közg. a választottam, nem csinálok emeltet és nyelvvizsgám sincs. Én olyan 300-320 pontra számítok. Szte-n fogok vmilyen szakképesítést jelölni.
2012. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 éves kéttannyelvű gimibe járok, a tételeket elkezdtük kidolgozgatni órán, de úgy igazán még nem kezdtem neki a dolgoknak. Angolból és társadalomismeretből fogok emeltezni,a felsőfokú angol nyelvizsgát az angol érettségivel fogok kapni, kb. 460 pontra számítok, de a pontszám nemtudom hogyan fog változni. A corvinus kommunikáció média szakát jelölöm meg elsőnek, másodiknak ugyanezt az eltén, harmadiknak talán szociológiát vagy andragógiát. Ezek persze csak az alapok, jó munkát csak szakosodással és mesterképzéssel fogok tudni kapni. OKJ-s képzést tervezek majd a jövőben. Hogy mennyire izgulok? Az érettségitől tartok, de eddig elég sokan átmentek, a legjobbakat remélem :) remélem bejutok, nem is a bejutás a baj, hanem a "kijutás", hogy mennyire lesz versenyképes a diplomám, lesz-e még egyáltalán a diplomámnak értéke. És ezt a diákhitel mégjobban meg fogja nehezíteni. B terv? Ha nem vesznek fel, vagy nem tetszik a szak akkor más irányba indulok, vagy irány külföld, de ezt inkább kicsit későbbre tartogatnám mondjuk az egyetem után gyakorlatnak.
2012. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!