Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezen a nyáron már nem tudok...

Matrafani kérdése:

Ezen a nyáron már nem tudok otthon lenni a gyerekeimmel, tudtok jó nyári tábort ajánlani? Inkább bentlakásos tábort szeretnének.

Figyelt kérdés

2012. márc. 13. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
merre felé?
2012. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok [link]
2012. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia,

Tóalmáson működik egy nagyon fantasztikus gyerektábor, a gyerekek imádják. Itt találod az aktuális infókat és egy pár képet: [link]

Amikor kicsi voltam én is jártam ott :) és csak jót tudok róla mondani. Én egy angol hetet választottam akkor és nagyon hasznos volt. Az elején egy teszttel felmérték a tudásszintünket, aztán kicsi csoportokba osztottak bennünket és kaptunk egy anyanyelvi tanárt, akivel csak angolul tudtunk kommunikálni (a kisebbeknél tolmács is volt). Én nagyon élveztem és egy hét alatt sokkal többet fejlődtem, mint az iskolában kb 4 hónap alatt. Emellett voltak kollektív játékok is, és a vezetők nagyon jól összefogták a fiatalokat, úgyhogy nem volt nehéz beilleszkedni a többi gyerek közé.

2012. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
van egy tábogyőrújbaráton én oda megyek augsztus 20.-tól25.-ig.
2012. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ja?és bentlakásos
2012. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pfeiffercsillus válasza:

Nekem az English up in the Hills táborban voltak taval yés nagy szerették.

www.angolahegyekben.hu-n minden rajta van.

2012. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 deadly108 válasza:

olyan angol tábort tudtok ahol vega menüt adnak a gyereknek?

(tojás, hús, halmenteset) ?

2012. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!