Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan barátkozhatnék össze...

Hogyan barátkozhatnék össze egy új fiúval lány létemre matek óra előtt? Help!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ált. isk. 7. osztály!


Idén jött egy új fiú a suliba, évfolyamtárs, és most félévnél áttették hozzánk matekból...imád görkorcsolyázni, vicces típus elvileg... gondoltam rá, hogy esetleg korizhatnánk nyáron a környéken, mert közel lakunk...semmi többet nem szeretnék

Csak matekon vagyunk együtt...és hát lány létemre valljuk be, gáz lenne hozzá odamenni, hogy helló, xy. vagyok, beszélgetünk?


Tudnátok tanácsot adni? Nem vagyok se népszerű, se nagyon szép, vicces az igen...és barátjaival sem vagyok jóban...


Előre is köszi!!


2012. márc. 18. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne nagyon gáz csak ne csinálj semmi félreérthetőt. Simán ,egkérdezheted tőle hogy " mi van veled?" csak úgy viccesen mintha nem is várnál rá választ úgyis azt fogja mondani hogy "semmi és veled?" és akkor te mondasz valamit amit a helyzet ad. :)
2012. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos a nevemet sem tudja...szóval fura lenne....

de köszönöm !

2012. márc. 19. 19:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak lazán,menj oda, mutatkozz be,kezdeményezd a beszélgetést!Gondolj bele,lehet hogy később a legjobb barátod lesz,de az is lehet,hogy a szerelmed! az most mindegy,csak légy bátor!:) én drukkolok.
2012. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Csak mivel évfolyamtárs...nem gáz? hogy 2 hónapja hallja a nevem, és akkor szia, így hívnak, beszélgetünk?


Ha már elkezdünk beszélni semmi baj...csak elkezdeni pokolian nehéz..

2012. márc. 20. 18:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem keress rá egy jó alkalmat, pl. dolgozat után kérdezd meg, hogy hogy érzi, hogy sikerült.

2012. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha bejelölnéd valamelyik portálon? vagy ez a dolgozatos jó ötlet, de mondjuk megkérdezhetnél tőle valamit az osztályáról, tuti van közös tanárotok, és pl h írtak-e már xy tárgyból témazárót és milyen volt? nálunk 6.ban volt egy új srác, én lazán odamentem bemutatkoztam, a többiek meg csak nevettek, de a fiú szépen kezet nyujtott :D 22L
2012. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
kérj segítséget h magyarázza el neked h mi van a matek anyaggal... nem baj ha érted, csak kérd meg, de ne játszdd a hülyét, értsd meg elsőre... és kész is dumáltok
2012. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Interneten be van jelölve, a dolgozat jó ötlet...segítséget pedig maximum a felkészítőn tudok kérni ha a közelemben ül...köszönöm a válaszaitokat! Írjatok még!!!
2012. márc. 25. 17:47
 9/10 anonim válasza:
A segítségkérés valóban jó ötlet,de csak akkor ha jó matekból! Próbálj vele beszélgetni, ejts le az orra valamit, csinálj úgy mellette mintha fáznál, hátha segít. Vagy..mondj olyat neki hogy "Képzeld, benne voltál az álmomban"
2012. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyenesen kérdezd meg tőle, eljön-e veled korizni. Vagyis inkább úgy mondd, hogy "délután lemegyek korizni, velem tartasz?" Hidd el, nincs ebben semmi.


Ha nemet mond, akkor ugyanott tartasz, ha igen, akkor meg örülhetsz. :) Ráadásul bátrabb leszel, nő az önbizalmad is.

És nem, nem gáz lány létedre ezt megkérdezni.

2012. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!