Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálja ezt velem?...

Miért csinálja ezt velem? Anyukám azt mondta tegnap, hogy kapok egy kutyát. Délután viszont hallottam, hogy arról beszél apukámmal, hogy semmiképp se akarja, hogy legyen kutya. Most akkor szerintetek mit akar? 18, L

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
18 éves vagy?? :DDD Bocsi de csak nevetni tudok ezen a 7 éves öcsémet lehet azzal leállítani hogy holnap kapsz (azt amit kér) jó mindig megkapja csak nem másnap mondjuk. :D Azt akarja hogy ne legyen kutya csak biztos már nagyon idegesítetted ezért mondta hogy holnap kapsz. :DDDD
2012. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is átestem. Anya nem akart kutyát, félt, hogy megunom, vagy csak nem lesz rá időm. Nem tudom te hogy vagy vele, mész-e egyetemre, vagy továbbképzésre. Ha igen, semmiképp ne erőltesd a dolgot. Nem lesz rá időd. Ne csak magadra gondolj, de a jövőbeli társadra is. Ezt a felelősséget nem vállalhatod komolyabb suli mellett.

Én kikönyörögtem 15 éves koromban, most meg én is ott vagyok, hogy készülök egyetemre, és nem vihetem magammal. Mi lesz vele? Ne akard, hogy anyád helyetted vállalja. Ez a te felelősséged. Szerintem bírd ki még azt a pár évet, és vedd meg akkor, amikor már tényleg rá tudod szánni a számára szükséges időt. Anélkül hosszú, szenvedéssel teli napjai lesznek.

2012. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megyek egyetemre ,de a testvéremmel együtt vállalnánk és ő biztos,hogy ebbe a városba jár majd egyetemre ahol lakunk, ő 15 éves.
2012. márc. 18. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha jól értem, akkor te már biztosan nem maradsz otthon, hanem elmégy egyetemre egy másik városba?


Én így biztos nem vennék neked kutyát. És arra sincsen garancia, hogy a tesód itt marad, akkor a szüleid nyakán marad egy kutya, amit ők nem is akartak. Nekik adok igazat.


Majd legyen kutyád akkor, amikor TE gondozod. Felnőtt ember vagy, nem 5 éves.

2012. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Mer akarsz kutyat otthonra a szuleidhez, mikor te egy masik varosban fogsz elni hetkoznap?

Ha akarsz kutyat, vegyel szobakutyat az albiba es maradj is ott hetvegen is.

Hetvegere legyen csak kutyad? Annak mi ertelme?

A tesod 15 eves, es tuti oda fog jarni egyetemre...honnan tudod, most van a legnagyobb valtozo korban, marol holnapra 180 fokot is fordulhat az elkepzelese.

Olyan lennel, mint a hetvegi apuka. Konnyu igy kutyat tartani, hogy csak hetvegente kell foglalkozni vele, hetkoznap meg mas nyakaba szakadjon a gond. A kutyaval foglalkozni kell. Egeszen addig, mig el nem olvastam a vegen, hogy 18 vagy, azt hittem 10 eves vagy.

2012. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!