Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi pénzt kérhetek a...

Mennyi pénzt kérhetek a szülőktől hogyha nem kapok sosem zsebpénzt? Lent.

Figyelt kérdés

A minap láttam egy kérdés amiben leírták tinik, hogy mennyit kapnak havonta.

Én csak születésnapomra szoktam kapni, illetve karácsonykor, névnapkor. De ez így letudódik, december, januárban. Szóval máskor nem is kapok. Nem állunk anyagilag rosszul, de nem tudom mennyi lehet az az összeg ami nem lenne sok, hogyha kérnék havonta.


2012. márc. 24. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

az én időmbe reális volt a heti egy 1000-es vagy havi 4000!

Amúgy meg rakd össze a 2 kezed,hogy kapsz valamit szülinapodra....más kölök,még az sem...

Tudom nem vígasztal,de ne legyél telhetetlen!

2012. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha valamire vágsz vagy buliba kell vagy akarsz venni magadnak valamit, akkor kb 4-5 ezer a normális szerintem.

Én kb amikor még a szüleimnél éltem akkor havonta kaptam 4-5 ezer forintot ami apró összegyűlt. Természetesen most is kapok valami pénzt de legtöbbször nem fogadom el mert van saját keresetem és abból kb telik mindenre amire szükségem van.

2012. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
2.dolgozó ember vagy és fizetgetnek még neked a szülei bulikra? :O
2012. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Buliba nem szoktam járni, a pénzemet ruhákra, könyvekre költöm, meg szépségápolási termékekre (nem sminkre).
2012. márc. 24. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg ülj le a szüleiddel, és beszéljétek meg. Mondd el, hogy szeretnél valamennyi pénzt kérni, mert erre-meg-erre kéne, és szeretnéd, ha meg tudnátok egyezni valami összegben. Nyilván nem fogsz követelőzni és odafigyelsz a hangnemre, szóval nem hiszem, ne jutnátok dűlőre, ha tényleg nem áll rosszul a családi kassza...
2012. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Én heti 2000
2012. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Visszagondolva én soha nem kaptam zsebpénzt. Az én kamaszkoromban még a bravo girl és im újságokból tudtam meg, hogy mások kapnak ilyet. Apum fel is ajánlott egy összeget, heti 1000 forint, de egy pár hét után elmaradt. Mindig kaptam ha kértem, de rendszer nem volt benne. Én úgy gondolom havi 8000-10000 forint reális.
2012. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Én nem kapok zsebpénzt, soha nem is kaptam. Ha valamire esetleg szükségem volt, elszakadt a nadrágom és helyette akkor elmentünk és vettünk, vagy ha mentünk fagyizni, kávézóba a barátnőimmel akkor is kértem pénzt.
2012. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kapok zsebpénzt, max ha azt mondom anyumnak, h kell vmi a boltból, adjon rá pár százast, akkor ad, vagy vesz nekem, esetleg tesz a telómra, de konkrétan pénzt nem nagyon szokott adni.

15/L

2012. márc. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én 14éves vagyok. Nem kapok zsebpénzt de nincs is szükségem rá, mert ha kell vmi azt úgyis megveszik vagy adnak rá pénzt.

A nagymamáktól és unokatesóktól szoktam szülinapra, karácsonra...stb.-re kapni pént. :)

2012. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!