Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok eddig hány pofont,...

Kamaszok eddig hány pofont, verést kaptatok a szülőktől nevelésük miatt, nevelés céljából? Tartós az emlék, vagy elmúlik, mérgesek vagytok érte?

Figyelt kérdés
Körkérdést azért teszem fel mert szeretném tudni hogy szígorú szülök oda -e csapnak ?
2011. máj. 2. 20:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Engem apukám 1szer pofozott meg eddig, más nem volt, de arra nagyon emléxem, ....mongyuk megérdemeltem..:D 14/L
2011. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
97%
Hát nem tudom számokban kifejezni, néhányat. Nem túl sokat, így visszagondolva, már nem is e lékszem miért és mikor kaptam utoljára. Az elmúlt 1 évben tuti nem. Mondjuk nem nagyon bántott ez meg, csak én is ideges lettem akkor, de ez "nem tartós emlék". Persze ha vkit nagyon megpofoznak biztos emlékszik majd rá, de velem ilyen nem volt. 15/f
2011. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Kaptam párat, de mindet abban a pillanatban visszaadtam. Ha meg megsértődtek, közöltem, önvédelem. Aki engem megüt, az visszakapja, legyen akárki. Mióta ezt mindenki tudja, boldogan élünk, míg meg nem halunk.
2011. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
utolsó :O:O nem vagy normális, te a szüleidet verted???
2011. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem pofoztak meg. Egyszer kaptam egy taslást anyukámtól kb 5-6 évesen mert nem voltam hajlandó összeszedni a képeslapot (inkább csak megérintette az arcom),de az olyan rosszul érintett,hogy nem volt ilyenekre szükség .Meg egyszer (akkor is még picike voltam) elkezdtem a földön verni magam,hisztiztem és egy kispohár langyos vízzel anya leöntött,kinyílt a szemem bőgni is elfelejtettem aztán nem is hisztiztem :)


Szóval nem úgy kelett felnőnőm,hogy ütöttek-vertek,ennek örülök és én így fogom nevelni a kiscsajomat ahogy engem neveltek.Bár ő még pici.

2011. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Apu soha nem ütött még meg.

Anyutól kaptam párat, fogalmam sincs mennyit, de nem sokat, egyáltalán nem tartós az emlék, és most már nem haragszom értük.

Egyébként hogy érted, hogy szigorú szülők? Az enyémek egyáltalán nem azok. :D


14/L

2011. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

"Kaptam párat, de mindet abban a pillanatban visszaadtam. Ha meg megsértődtek, közöltem, önvédelem. Aki engem megüt, az visszakapja, legyen akárki. Mióta ezt mindenki tudja, boldogan élünk, míg meg nem halunk."


Tetszik a hozzáállásod. :) A felháborodóknak: a szülőnek ugyanannyi joga van megütni/megverni a gyereket, mint egy vadidegennek. Namost, ha egy vadidegennek visszaadom...


Összesen egyszer pofozott meg az akkor éppen tökrészeg faterom. Vissza nem adtam a pofont, de a fellöktem és bevágtam az orra elé a szobaajtót. Nem tűröm senkitől, hogy megüssön.

2011. máj. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

köszönöm

szigorú szót csak használtam hogy jól letudjam írni a kérdést

Én is csak foszlányokra emlékszek.

KB. NEGYED ÉVENKÉNT Kaptam ki 1x 2-3 csapást mért rám anyu nagyon mérges tud lenni ha össze gyűlik a mérge. APÁM nem vert meg DE ő nincs is itthon mert estig dolgozik addig anyu lerendezi az ügyet...

Az sok verésnek számít ?

2011. máj. 3. 07:03
 9/21 anonim válasza:
100%
Engem nagyon sokszor megvertem kiskoromban. Volt, hogy megérdemeltem, de ez ritkaság volt. Elég csendes és visszahúzódó gyerek voltam. Apám alkoholista a mai napig. Legtöbbször ő vert. Anyám piszkavassal, szenes lapáttal és fakanállal vert. Nekem nem is a verés fájt, hanem inkább az, hogy külömbséget tettek köztünk. Ha én csináltam valamit, csak én kaptam ki. Ha a tesóim csináltak valamit, én úgyszontén verést kaptam. Ha legkisebb tesóm csinált valamit, akkoris mi kaptunk, ő sosem.
2011. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%
Az előző bejegyzést én irtam. Kifelejtettem, hogy 20 éves lány vagyok.
2011. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!