Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 14 éves lányoto...

Elengednétek a 14 éves lányotokat buliba?

Figyelt kérdés
nem vagyok az anya én vagyok a lány és nem szertenék menni,csak ma mondtam anyának,hogy az egyik osztálytársamat elengedték és volt is,erre anya azt mondta,hogy én miért nem mentem?ez kicsit furcsa volt nekem,hisz nem mondom ,hogy szigoruan nevel,de nem is enged meg mindent,ezért meglepodtem,hogy elengedett volna.
2012. márc. 24. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
tuti h nem engedném el...
2012. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

attól függ, miféle buli és kikkel....

engem simán elengedtek, mert ismerték az összes cimborámat és mindig tudták, hová megyek, kikkel, hogyan érhetnek el, szükség esetén ki lesz a közelben felnőtt stb, mert ugye a szülő szereti biztonságban tudni a gyerekét, és ez így van rendjén.

Amúgy megbízható kamasz voltam és tudtam is vigyázni magamra, és a baráti társaságomat is szigorúan válogattam, idegenek közé, v idegen helyre eszem ágában sem volt elmenni anélkül, hogy bebiztosítanám magamat.

2012. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is megbízhato vagyok és a tesommal meg a barátaival mentem volna.
2012. márc. 24. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor gondolom anyukád azért mert volna elengedni, mert így biztonságban érzett volna.
2012. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem elengedtek 14 evesen bulizni. (diszko, zarasig (hajnali 3), taxival haza) De en biztos vagyok benne, hogy nem engednem el a lanyomat 14 evesen bulizni, mert tudom, hogy miket csinaltam, es felnek, hogy a lanyom is megtenne ezeket a dolgokat.
2012. márc. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korban a szülők megváltoznak. :D Én picit több, mint fél éve lepődtem meg anyumon, előtte tényleg sehova nem engedett, ma meg már szinte elküld mindenkivel bárhova. :) Persze olyanokkal, akiket ismer ő is, és megbízhatóak.

15/L

2012. márc. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Engem úgy 14 éves koromig még a barátaimhoz ilyen "kerti partira" is nehezen engedtek el. Aztán ahogy betöltöttem a 15-öt, középsulis lettem, rögtön elengedtek éjszakai szórakozóhelyre is, persze csak a 20 éves unokanővéremmel, és az ő barátaival mert bennük Anyum megbízik. Soha nem is történt semmi probléma, ma meg már ott tartok h a saját barátaimmal is elengednek akár diszkóba, akár házibuliba :)( és nem vagyok ribi) Egy idő után szerintem minden szülőnek engednie kell vmilyen szintem :)


16/L

2012. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem elengedtek, bár úgy volt, hogy anyuja ott volt, de úgy, hogy észre sem vettük. :-) Akkor 13 vagy 12 voltam. De így, 14 évesen magamat sem engedném el discoba, meg ilyen helyekre. :-)
2012. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!