Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lesz jó a tablóképem?

Hogy lesz jó a tablóképem?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,most lesz a ballagásom és jövő kedden lesz a fotózás tablóra.Nem vagyok valami szép,sőt nagyon nem vagyok szép..A hajam össze-vissza áll,az összes képemen úgy nézek ki mint valami.. nem is tudom mi.

Szeretném,ha nem az én képem lenne a legrosszabb az osztályban.Mit csináljak??Valakinek van valami hasznos tippje a jó fotóhoz??Köszönöm előre is!:))


2012. márc. 27. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Húzd ki magad, légy magabiztos mosolyogj.

kb. ennyi :)

2012. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

smink, a hajadat csináltasd meg fodrásszal.nem kell nagy cucc, elég ha beszárítja vagy valami eltűzést csinál.. vasald ki vagy dauerold be, tegyél magadra korrektort, kőpúdert, szempillaspirál, szemceruza, esetleg tus, széjfény, ajakápoló és kész.. mosolyogj, csináltass több képet

-fogas mosoly

-szemmel mosolygás, az ajkad ne mosolyogjon csak ne bambám nézz hanem szexin, édesen

-fog néküli mosoly


a végén pedig válaszd ki amelyik tetszik..

2012. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanazokat tudom mondani, minta masodik valaszolo.

Menj el fodraszhoz szerintem, es csinaltatsd meg hajad, vagy vasald ki/gondoritsd be magadnak otthon, es sminkeld ki magad. Ha nem szoktal sminkelni, es ugyetlen vagy benne, akkor kerd meg egy baratnodet, aki szokott sminkelni, hogy sminkeljen ki teged is. Esetleg menj el sminkeshez (pl sok kozepiskolas lanynak ez a hobbija, es penzert csinalja...sokkal olcsobban mint a profik, de nagyon szepen)

A fotos majd ugyis mondja, hogy milyen pozokat csinalj.

Egyebkent ne aggodj, ugy ki fognak retusalni, hogy magadra sem ismersz. (igen, a hajadat is ~lelapitjak~ ha ossze vissza all)

2012. márc. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,remélem jók lesznek..:))
2012. márc. 28. 08:33
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
szerintem nem kell egy kiló smink. ha az arcbőrödön hibák(pattik,mitteszerek) vannak akkor se kell. a fotós kiretusálja. nekem borzasztó a fényképarcom,de elég jók lettek a képek, és még smink sem volt rajtam :) 14L
2012. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszii utolsó neked is!!:))
2012. márc. 29. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!