Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért zavar ha udvariasak...

Miért zavar ha udvariasak velem a fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, engem egyszerűen zavar, hogy előreengednek a boltba a kasszánál, az ajtóba. Vagy kinyitják előttem az ajtót.

Lehet, hogy később ez meg fog változni de most nagyon zavar.

15/L


2012. márc. 28. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Mert érzed benne a HÁTSÓ SZÁNDÉKOT!


Ha előreengednek, bámúlhatják a HÁTSÓDAT ;)

2012. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

pontosan. frusztral hogy gondolatban elképzelnek ruhanélkül, meg egyéb -mivel idegenekről van szó ezért általában- taszító dolgokat. Veled. Sajna ez természetes. Én se tudok hozzá szokni. csak elfogadni. Megfog változni, átmegy közönybe/elfogadásba, de lehet ráérzel az ízére és még élvezed is majd...


28/n

2012. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Vegyél fel jó feszülős nacit, és hímeztesd bele, hogy


"Ne nézd! Nem kirakat!"


vagy "Ne nézd, amíg nem vettél jegyet"

2012. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

22:49 - haha! ez tetszett. :D


De nem tudom így elmondani, hogy miért zavar. Olyan kényelmetlenül érzem magam, engem az sem zavar ha nem engednek előre, sőt inkább mondanám, hogy csak menjen nyugodtan de az meg "bunkóság". :D

2012. márc. 28. 22:54
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen, én se bírom, mikor előre engednek, aztán a nézésükkel szinte már teherbe ejtenek. De sajnos nem tudunk mit tenni, elfogadjuk, megszokjuk.

15/L

2012. márc. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, engem a "lányoké az elsőbbség" elvre neveltek, nem hiszem, hogy meg tudnám ezt már változtatni, de sosem gondoltam volna, hogy ez a csajoknak nem tetszik.

Nálam tehát ennek az az oka, hogy egyszerűen nem akarok eléjük tolakodni, a lányoknak legyen elsőbbségük, az már csak a kellemes a hasznossal összekötése, hogy közben nézegetem is, ha jó teste van. :D

Amúgy nem csak ilyenkor nézünk titeket, buszon, utcán is ugyanúgy... :-D A kedvencem a tömött piros hetes reggelenként, ha formás csajok közé szorulok be. :D


15F

2012. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, eljön majd az az idő, amikor örülni fogsz neki:))
2012. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Én szeretem, ha előre engednek, vagy kinyitják az ajtót :) Pl. amikor a nemtudomhányméter magas ajtón megyek be a suliba (régi kastélyépület), és aki előttem megy kinyitja, és előreenged, az olyan jó:) Nem csak azért, mert nem nekem kell kinyitnom, hanem... jól esik a figyelmesség, feldobja a napom:)
2012. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Persze az, amikor majd kiesik a szemük a bámulástól már nem jön be :D De sokan vannak, akik alapvetően tényleg udvariasságból csinálják, látszik:) (előző voltam)
2012. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Ez azért van mert azzal hogy előre engedjük a lányokat gyakorlatilag azt jelenti hogy gyengék. Japánban illetlenség ha egy nőnek átadod a helyedet mert azt érzi hogy nem tartod egyenjogúnak . De nálunk szerintem meg se fordul ez a nők fejébe. Ha fordítva lenne és a férfiakat kellene előre engedni akkor biztos hogy zavarna és amúgy is zavar.
2012. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!