Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinos kismamák, titeket nem...

Csinos kismamák, titeket nem zavar, ha nagyon megnéznek a a férfiak?

Figyelt kérdés
Én sosem szerettem, ha utánamnéznek, megnéznek. De most nagyon idegesít, már rendesen látszik a nagy pocakom és mégis megnéznek. Abból tudom, hogy érdeklődve és nemcsak a terhességem miatt, mert a legtöbben próbálják a szemkontaktust fölvenni és sokszor veszem észre, ha ne talán hátrafordulok, nem miattuk, csak, hogy jön-e autó vagy valami más miatt, akkor észreveszem, hogy utánam fordulnak... Ilyet. Nem értem tényleg, nem szégyellik magukat? Vagy csak nem veszik észre a pocakot? Nem öltözöm kihívóan, odafigyelek magamra az tény, szeretem a szép ruhát (visszafogott), sminkelem magam (szintén visszafogott), stb. Arra már nem reagálok, hogy a kocsiban megnéznek, hiszen ott nem látják, hogy terhes vagyok, de így... Általában tényleg nem is figyelek oda az ilyenekre, nem érdekel, csak akkor zavar, ha valaki túlzottan megnéz. Hogy vagytok vele? És persze, nézni azt tudnak, de általában előreengedni, előzékenynek lenni nem igazán, tisztelet a kivételnek.
2010. nov. 12. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, mi az oka. de pl. a férjem szerint maga a terhesség szexi, ha még egy csinos nőt látnak így, lehet, hogy még jobban tetszik nekik.
2010. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia ha normálisan csak rám pillantanak nem zavarnak vagy ha kicsit mosiolyognak elismerően ! viszont a bámulás már annál inkább főleg abba a helyzetbe amit leirtál hogy sokszor nézznek majd kiesik a szemük de mondjuk buszra feltenni segiteni a kocsit eszükbe se jutna tisztelet nagyon ritkán a kivételnek!
2010. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok kismama, a kisebbik 20 hónapos, nagy 11 éves (én 39 leszek), de nekem kimondottan jól esik, he megnéznek és véleméynt nyilvánítanak:-))))
2010. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem sose zavart :)

A páromat sem, volt hogy úgy is megbámultak, hogy ott állt mellettem. Büszke volt :)

2010. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy csinos nő terhesen még kívánatosabb, mint amúgy!

(Idézet a Férjemtől, aki nagy szakértője a témának :-))))

2010. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, utolsó voltam: 20 hetes és 4 napos kismami
2010. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! _NEkem is jól esik ha megnéznek, de én olyankor mindig zavarba jövök, és úgy teszek, mintha nem látnám őket.

33hkm.

2010. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!