Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Így bemerjem vállalni a...

Így bemerjem vállalni a mikrogyűrűt?

Figyelt kérdés

Körülbelül 30 tincs lenne feltéve. De anyukám nem nagyon örül.

Évekkel ezelőtt higanytól ki hullott a hajam, de azóta már vissza nőtt. Csak néha hullik (minden évben abban az évszakban, de azt mondják, hogy ez "természetes"). De mindig visszanő. És anyukám nem nagyon örül neki mert azt mondja, hogy húzza a hajat meg, hogy károsítja. De ez csak egy kis gyűrűvel van odafogva ami vagy fém vagy szilikon. És ha van valami úgyis leszedetném. Meg azt olvastam, hogy nincs semmi vegyszer vagy hőhatás.

Szerintetek így bemerjem vállalni? Mert anyukám nem nagyon tapsikol örömében. Amit meg is értek de festetni nem engedi és szeretnék a hajamba egy kis melírt.


2012. márc. 30. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elárulod mi az a mikrogyürü?Sose hallottam róla még:-)
2012. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mikrogyűrűzés:

A saját hajból leválasztott tincsekre, egy pici 3mm átmérőjű antiallergén microgyűrűk segítségével rögzítjük a póthajat. Nincs vegyszer, sem hő ezért az egyik legkíméletesebb hajhosszabbítási-dúsítási módszer.

Hordási idő 3-3,5 hónap.

Minden hajtípushoz ajánlott technika.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sioMB..


:)

2012. márc. 30. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Nem lehet, hogy a korod miatt nem engedi, meg persze amiatt, hogy már egyszer problémák voltak?
2012. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2012. márc. 31. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!