Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem túl engedékenyek a szüleim...

Nem túl engedékenyek a szüleim a húgommal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 4 hónapja van barátja, kicsit több mint 2 hónap után lefeküdt vele.. a szüleim tudják, a pasi is szokott itt aludni, és ő is szokott ott aludni... hetente egyszer, hétvégén.. Szeretik egymást, meg ahogy én látom a srác normális. A húgom elég 'jókislány'.. segít itthon amiben kell, tanul, meg minden.. és egy kicsit furcsa nekem, hogy lefeküdt a pasijával olyan kevés idő után, és anyu csak annyit mondott nekik, hogy védekezzenek....

Normális, hogy aggódok a féltesóm miatt?

F/19 ( a húgom 16éves, a pasija 18)


2012. márc. 30. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, szerinted, ha anyukád megtiltja neki, akkor nem fekszik le vele? :)

Tök felesleges megtiltani, mert akkor is ugyanez lesz, csak titokban. Így legalább nem kell titkolózniuk, és anyuddal megbeszélheti a dolgokat, a védekezés meg nagyon fontos!

De ettől még normális, hogy aggódsz érte! :D És amúgy szerintem is korai 16 évesen a szex, de ez most nem tartozik ide... :D

2012. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális,hogy aggódsz érte,de figyelj legalább számíthat Anyukátok tanácsaira,és védekeznek is!:) Amúgy,ha a srácot is normálisnak látod,nincs okod aggodalomra szerintem.Esetleg legyél bizalmasa a húgodnak,hogy elmondja neked,ha esetleg baj van.

19/L

2012. márc. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezzel minden rendben van. Otthon csinálja, védekeznek, a pasi rendes, a suliban és otthon is minden rendben. Mi zavar? Az, hogy nem a te életed? Foglalkozz a saját magánéleteddel, szerintem, és hagyd őket békén! L28
2012. márc. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem nagyon engedékenyek a szüleid,egy 16 évesnek 1 év után sem engedném meg hogy együtt aludjanak,nem 4 hónap után,Nem értek sok szülőt,ha egy tini hazaviszi a barátját és 2 hónap múlva szakítanak,akkor majd viszi a következőt,és akkor 20 éves koráig 5-6 pasi is megfordul az ágyban?? nem ez durva,érdekes értékrendje van a húgodnak hogy 2 hónap után oda dobta magát valakinek akit szinte nem is ismert még

Igen normális ,hogy aggódsz érte,én is aggódnék,főleg hogy a szülők ennyire engedékenyek.

2012. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én azért nem akadtam ki ennyire, mint Te, utolsó...

De nem azért féltem, mert bele akarok avatkozni az életébe, azt csinál ami jól esik, de azt semmiképp nem akarom hogy bántsa az a pasi..

CSak egy kicsit 'furcsa' volt, hogy 2 hónap után lefeküdt vele, elmondták anyunak, és Ő teljesen nyugodtan kezelte az egész dolgot..

2012. márc. 31. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig engedékenyebbek a kistesókkal mert a nagy az első neki mindent kikell harcolnia a kicsinek már nem ez van.
2012. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!