Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináljak a hugommal?

Mit csináljak a hugommal?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék a 8 éves hugommal ? Szinte minden este nekem esik , "támad" de közben vigyorog. Csak velem. Rengeteget birkózunk sokszor csak játékból , de van amikor bedurvul és dühöng. Amikor Ő unatkozik akkor is cseszeget. De nem üt hanem hablatyol és idióta kérdéseket tesz fel nekem.

12/L


2011. dec. 31. 16:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Különben az iskolában normális , ott nem ilyen agresszív.

Sok barátja van , és kedves mindenkivel. Nem néz durva dolgokat , és senki mással nem szokott bírkózni.

2011. dec. 31. 17:01
 2/19 Sophie12 válasza:

Tudom mit érzel. Én 13 éves vagyok, nekem 7 éves a hugom, és egyfolytába ütöget, gépezni akar, cseszeget, és mindennel idegesít. Sokszor felküldeném a holdra. Úgy beszél velem, mint a kutyával, k..va anyáz, stb. Én beszéltem anyukámmal, de ő mindig az ő pártját fogja.


Próbálj meg te is beszélni a szüleiddel, mondd el nekik, hogy miket művel a hugod. Próbálj meg a hugoddal is többet foglalkozni, beszélgetni, stb. Én is többet foglalkozom vele, és javult a kapcsolatunk.


Sok sikert!

2011. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi de anyumat nem érdekli mert hogy majd kinövi meg kicsi stb...

Amikor ő ül a gépnél akkor nem akar odaengedni apa azt mondta oldjam meg.. Na persze.

De különben nagyon kedves is tud lenni.

2011. dec. 31. 17:04
 4/19 Sophie12 válasza:
Ugyan így vagyok vele. Hugom is tud kedves lenni, sok barátja van, de néha mintha bele bújna az ördög.. Sajnos többet nem tudok mondani, talán majd más segít itt. : )
2011. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Keresi a társaságodat, csak még szavakkal nem tudja ezt kifejezni, megfogalmazni. A figyelmedet akarja kivívni. Próbálj meg hetente 1x-2x közös programot szervezni vele, amikor csak ketten vagytok (nem feltétlenül kell ehhez elmenni otthonról). Hidd el, hogy javulna a helyzet.
2011. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia:)

hasonló a helyzetem, csak az én húgom 10, én meg 13 vagyok. rettenetesen idegesítő, nagy pofájú ..:l

szintén nekem esik, ordít, sikít nyávog és kitúr a gépem elől. ilyenkor általában szólok az apunak, az meg lefoglalja őt valamivel:)

13/L

2011. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha vigyorog, akkor szerintem nincs baj, csak játszani akar.
2012. jan. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Csak játszani? Ez neki játék ?
2012. jan. 1. 14:44
 9/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy engedted eldurvulni a játékot. Ne engedd neki, szólj rá, hogy ez nem helyes, és hogy nem játszol vele, ha így bánik veled, mert fájdalmat okoz. Szemléltesd neki, hogy érezze, milyen a te helyedben.
2012. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Már próbáltam. De őt ez nem érdekli.
2012. jan. 1. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!