Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, a ti szüleitek is...

Kamaszok, a ti szüleitek is elvárják hogy ha valamikor a szokásosnál később értek haza pl. az iskolából, azt előre megmondjátok nekik vagy telefonon mondjátok meg nekik délután?

Figyelt kérdés
Bejárós vagyok és elég ritkán járnak a buszok a 2 település között amik között utazok, és ha az egyiket lekésem 1-2 órával később érek haza, de ilyenkor az anyám elvárja hogy hívjam fel, hogy lekéstem a buszt. És ez engem zavar, másnál is van ilyen?
2012. márc. 31. 10:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
15/F
2012. márc. 31. 10:26
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak akkor várják el ha mondjuk 6 után megyek haza előtte nem igazán inkább otthon megkérdezik hol voltam de azt én nem szeretem olyan vallatás szerű ezért inkább mindig előre küldök egy üzenetet ezzel le van rendezve:)
2012. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Addig örülj mig aggódik!!!
2012. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, hogy én is válaszolok. Szülő vagyok. Én is elvárom a gyerekemtől, hogyha nem ér haza időben szóljon. Ugyanis a rendes időben várom haza. Ha nem jön és nem szól, akkor aggódok, hogy esetleg nem-e érte baj. Ha hazaszól akkor meg rendben van. Ez nem bizalmatlanság, hanem az aggódás megelőzése.
2012. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy mi zavar jobban? az hogy elvárják hogy írj egy sms-t, vagy az hogy ha később érsz haza és ott kezdenek el faggatni hogy hol voltál és jól leoltanak hogy nem igaz hogy nem értél rá szólni? mindenkinek jobb ha szólsz! neked nem tart semeddig és megúszol egy letolást, a szüleid meg megnyugodnak!
2012. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Anyám csak este 7 -kor vag ykésőbb ér haza így addig azt csinálok amit akarok. Amikor este vagy hétvégén megyek valahová sose kérdezem meg csak bejelentem. Ha azt mondom h elmegyek sétálni a barátnőmmel 18.00-kor egy órára de spontán átmegyek hozzá akkor el is felejtem és anya kív 10-kor hogy hol vagyok és hogy mikor és hogy jövök haza (mert nincs kocsink) és akkor mondom, de nem mérges meg semmi..

14l

2012. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, hogy anyukád elvárja. És mi zavar benne ennyire? Felhívod, közlöd, hogy "szia, lekéstem a buszt, 1 órával később megyek", és kész.

Mellesleg anyukád még elég laza, mert van olyan osztálytársam, akiért annyira aggódik az anyja, hogy délután 5 után egyedül nem mehet sehova, csak úgy, ha a szülei viszik-hozzák kocsival... Még a szomszéd utcába sem mehet gyalog. Na ez az, ami szerintem már nem teljesen normális dolog, és zavaró a gyereknek.

Én a sulimtól 10 percre lakom, de még így is telefonálok, hogyha valamiért tovább bent kell maradnom.

15/L

2012. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok, de tőlem is elvárja. Sőt, én hívom, mert vár haza, és én is hívogatom, ha azt mondja, 6ra itthon van, de fél7kor még sehol... Borzasztóak vagyunk :) Ha este elmegyek, napokkal előbb már nem szólok, meg nagyon "elengedés" sincs, de ennek az a feltétele, hogy tudja, hol és kikkel vagyok, illetve, hogy lefekvés előtt még megnyugtatom, hogy egyben vagyok. Szerintem ne zavarjon, egy félperces telefon. :)
2012. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Örüljél , hogy érdeklődnek felőled. Aggódnak érted ami manapság nem csoda.
2012. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15 évesen? nem
2012. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!