Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismami vagyok!...

27 hetes kismami vagyok! Tegnap délután elment a párom bulizni és csak reggel 8-kor jött haza, szerintetek másik lány van a dologban? Hivni sem hivott irni sem irt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
A szokásos terhességgel járó idegbaj, a páromnak is volt. Kiheverte, te is ki fogod.
2010. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ugy gondolod?ne izguljak?köszike a gyors választ
2010. dec. 28. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a párodat.

Amúgy te ismered őt és a bulizási szokásait.

Beszéljétek meg, inkább mint hogy idegbajt kapj a "tudatlanságtól", inkább kérdezd ki őt részletesen.

2010. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Miféle párod van neked, hogy csak ugy bulizgat?
2010. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem üljetek le és beszéljetek meg mindent őszintén. Így neked sem kell idegeskedned, másrészt ő is elmondhatja, hogy mi az, ami esetleg bántja, mi az, amitől fél (a baba érkezésével kapcsolatban). Én ezt tartom a legtisztább és a legjobb dolognak.

Sok sikert!

2010. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Én is erre arra gondolnék, hogy másik nő van a dologban...

(és nem biztos, hogy szeretnék róla tudni)


Én ezért próbálok mindennap - tudatosan - megfelelni a páromnak. Figyelek arra, hogy ne hagyjam el magam, próbálok csinos lenni, heti 2-3 alkalommal szex... stb.


Tisztázd vele! Ne őröld magad!

2010. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hergeld magad, de azért a barátodban lehetne annyi, hogy nem megy el nélküled, pláne hogy terhes vagy és valamilyen szinten ki vagy neki szolgáltatva.
2010. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csajok!megbeszéltük apával mindent!és senki nincs a háttérbe!azt mondta hogy senki nem kell neki rajtam és a picin kivül!attól hogy elment bulizni nem azt jelenti hogy más kell neki!ezt mondta!ja meg még azt hogy ha ez engem zavr mondjam meg és nem megy sehová!nem ér annyit a dolog hogy idegeskedjek ok nélkül!köszi a biztato válaszokat!BOLDOG VAGYOK
2010. dec. 28. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Párom karácsony előtt elment céges bulira este fél 6-kor, és másnap reggel 4-kor jött haza iszonyatosan részegen, még a kabátját is elhagyta. Tiszta ideg voltam egész éjjel, mert 11 órakor még hívott, hogy jön haza, aztán csak órákkal később jött. Én is rögtön arra gondoltam, hogy megcsal, de tudom, hogy ilyet nem tenne soha, aztán utóbb kiderült, hogy elmondta a kollégáknak a baba hírét, és vad ünneplésbe kezdtek. Az meg hogy miféle ember az aki csak úgy bulizgat? Szerintem ha valakinek baba érkezik a családba, még nem kell otthonülőnek lennie. Nálunk a párom 3-4 havonta eddig is elment a haverokkal sörözgetni, és ezután sem fogom megtiltani neki. Csak rajta múlik, hogy elmegy, vagy inkább itthon babázik. Örülök kedves kérdező, hogy nálatok sincs másik nő a dologban!

28hkm

2010. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!