Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Váltott már ki belőletek fura...

Váltott már ki belőletek fura érzelmeket egy könyv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondolom a kérdés teljesen egyértelmű :D

Tegnap kezdtem el olvasni egy nagyon jó könyvet és hajnali 3-ig le sem bírtam tenni. Ma reggel elolvastam a maradék oldalakat és olyan furán érzem magam. Valahogy teljesen kizártam a külvilágot órákat olvastam és fel sem tűnt. Egszerre sírnék is meg nevetnék is, fel vagyok dobva és le is vagyok törve.... nem értem. Sok könyvet elolvastam már de a mostani kivételével csak egy könyv volt rám ilyen hatással.

Nos? :) Várom a válaszokat.


2012. márc. 31. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szinte mindegyik, amit saját jószántamból választottam, sőt, a kötelezők közül is néhány - nem az Antigonéra gondolok. (: ezért olvas az ember, nem? olyan élményeket szerez, amit egy film sem adhat vissza.

én (is?) mohó olvasó vagyok, a könyvet, amit elkezdek, általában egyhuzamban végigolvasom, lehet az akárhány oldalas.

16/L

2012. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

persze, erről mutatkozik meg egy jó könyv.. sok volt..

Alkotyat-sokorat, Harry Potter, Jane Eyre, Vágy és vezeklés


melyik könyvet olvastad? azt azért leírhattad volna

2012. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, sokszor. Keress tovább, sok ilyen élményt kívánok még neked! :))
2012. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én így voltam a Twilight-al..1 nap alatt elolvastam 300 oldalt..:))
2012. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én amikor az Éhezők viadalát olvastam pár hete, ugyanígy voltam :D Teljesen kizártam mindent, és beleéltem magam :)

Aztán a trilógia utolsó része (A kiválasztott) közben történt meg velem, hogy olvasokolvasokolvasok, bejön apukám, hogy menjek segíteni neki, én meg nézek, mint egy hülye, hogy mi van? Annyira beleéltem magam, hogy meglepett :D

14/L

2012. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is voltam már így.
2012. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Általában mindig ilyen hatást vált ki belőlem egy könyv :D
2012. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen érzelmeim vannak, ha az Erin Hunter - Harcosok Törzsét olvasom. Én is egésznap olvasom, mert nem vagyok képes letenni, és miután kiolvasom nagyon furcsa érzésseim vannak, terjengenek bennem a gondolatok, hogy vajon mi történhet a következő könyvben (több mint 20 könyvből áll a regény, de csak 3 db magyar, szerencsére tudok hollandul, ezért én az első 6 könyvet olvastam el, de ott sem fordították tovább a szemetek). A legmeglepőbb az, hogy pl ha egy ritka véres filmet nézek az kicsit sem hat meg, hogy kegyetlenül lemészárolják az embereket, de viszont ha ebben a könyvben meghal egyy macska, akkor már mérges vagyok, hogy mi a f***ért döglesztették meg a cicát xD
2012. ápr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bizonyos könyvek velem is ezt művelik... Például 11 évesen elkezdtem olvasni a szívzűrök sorozatot. Aznap délután kivettem az összes részét (5 db könyv) és úgy délután 2 felé kezdtem el olvasni. Pont szünet volt és a szüleim elutaztak a hétvégére, úgyhogy egyedül voltam. Hajnali fél kettőig olvastam, kiolvastam az első három kötetet meg a negyedikből egy kicsit... Elég durva volt mikor láttam mennyi az idő. :) Annyira magával ragadott, hogy nem figyeltem semmi másra. Szeretem az ilyen könyveket :)

13/L

2012. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen könyv. 3x olvastam el egymás után(képzelhetitek a tartozást a könyvtárnak...), a legjelentősebb motívumát(egy számot) magamra is tetováltattam. Megváltoztatta az életemet az a könyv. Minden átformálódott bennem akkor amikor először elolvastam.
2012. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!