Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tudnátok tippeket adni, hogy...

Tudnátok tippeket adni, hogy esetleg mit rajzoljak?

Figyelt kérdés

Régen folyton- folyvást, csak fogyasztottam a lapokat, majd egy időben teljesen lemondtam a rajzolásról. Mostanában megint visszaestem, csak egy baj van. A fantáziám már nem a régi. Azt szeretném hogy adjatok ötleteket esetleg linkeljetek képeket. Előre szólok, hogy embert nem tudok rajzolni! Inkább tájképeket, mesefigurákat-anime figurákat, feliratokat, vagy motívumokat.Erősségem még a rózsás rajzok. Legutóbbi rajzom egy kereszt amit rózsa fon körül.

13/l



2012. ápr. 2. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne most ez tök hülyeség hogy mi mondjuk meg neked.. a rajzolás művészet, ha van benned kellő exhibicionizmus akkor rá fogsz jönni. Mi nem tudjuk mit akarsz rajzolni, te tudod. Akármit lehet. vagy ha kreatívkodni akarsz akkor nem muszáj rajzolni, ezernyi anyaggla és technikával lehet alkotni!

14L

2012. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy nem tudsz embert rajzolni... hát itt van rá a tökéletes alkalom, hogy megtanuld! Rengeteg videó van youtubon, ami ezzel foglalkozik. Testrészekkel kezd. Szemek, szájak orrok, ha ezeket meg tudod már rajzolni, akkor rakd össze az arcot. Figyeld meg, hogy mi mihez képest hol van. portrékkal kezd, utána jöhet az egész alakos kép. Rajzolj fotóról és modellről is. Ha valami nem megy nem szabad egyből feladni! Sok sikert! 16L
2012. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
unikornist ._.
2012. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hmmmm még egy művészlelkű honfitárs :3 Én animefigurákat és macskákat szoktam rajzolni xD. Általában vagy olyat, hogy a fiúk meglesik a csajokat fürdés közben, vagy életnagyságú Kisamét, Deidarat és Sasorit rajzolok, néha perverzebb rajzokat, néha szomorú hangulatú rajzokat (a kiscsaj, aki én lennék egy sziklán áll, és a táj azt a helyet mutatja, ahol a legszívesebben élne, egy macska áll egy sziklán és a fénynek hátat fordítva egy másik macska szellemére hallgat, ezt a warrior cats-os fanfictionomból szedtem xD és hát nekem mindig van ötletem egy rajzhoz ) általában nekem úgy lesz inspirációm egy rajzhoz, hogy rock-ot hallgatok :3 Olyankor mindig elképzelek valamit és így lesznek meg a rajzaim xD Amúgy, ha érdekel, akkor nézd meg a deviantartomat (hát nem rajzolok olyan nagyon profin, de sokan mondták, akik jól rajzolnak, hogy ők rosszabbul kezdték xD) : [link]

12/L

2012. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és utolsó:szerintem nagyon jól rajzolsz:D
2012. ápr. 3. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Óh, köszi^^ SZeretnék majd művészetire menni, de még sokat kell fejlődnöm hozzá :3
2012. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!