Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom "különleges" ajándékot...

Párom "különleges" ajándékot kért karácsonyra, azt kérte, hogy fessek, vagy rajzoljak. Semmi ötletem nincs, adnátok tippeket?

Figyelt kérdés
Soha nem mondtam neki, hogy szeretek festeni és rajzolni,egyik nap valahogy rátalált a régi vázlatfüzetemre. Tetszettek neki a rajzok, azt kérte,hogy karácsony alkalmából alkossak neki valamit,de nem határozta meg, hogy mit. Egyszerűen semmi ötletem nincs. Már vagy a 6. lapot gyűröm össze és dobom ki...Első körben a kedvenc állata jutott eszembe,de az túl elcsépelt lenne.
2010. dec. 22. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
egy közös képet magatokról, szerintem az aranyos
2010. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Menj rá valamelyik képeslapküldő oldalra, és onnan vegyél témát.www.borika.hu,www.kepeslapod.hu,www.dotecard.com
2010. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is e3gy fényképünkről készített rajzot adtam páromnak egyik karácsonyra
2010. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel az egésszel csak az a baj,hogy művészember vagy.És mint olyan nem tud kérésre alkotni csak amikor elkapja az ihlet. Szerintem is a fénykép a nyerő ha nem tudsz hirtelen semmi jobbat.
2010. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én szeretem a halakat! Rajzolj halat!

Vagy ha van valamilyen háziállatotok akkor azt! :)

2010. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Téli tájkép?
2010. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fantasyt szereti? sárkány,succubus,ilyesmik...?
2010. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!