Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, van olyan hogy...

Kamaszok, van olyan hogy valakit már ránézésre megutáltok, és ha haverkodni próbál veletek nem hagyjátok?

Figyelt kérdés
Ha van, mikor van ilyen?
2012. ápr. 5. 07:35
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem van 1 csaj,akivel még nem is beszéltem,de nem szimpatikus... De mondjuk van okom rá a viselkedése,öltözködése,és a személyisége miatt.

Nem haverkodnék vele semmiféle módon. Egyszerűen csak nem bírom. Remélem tudtam segíteni. :)

14/L

2012. ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Tavaly lettem középiskolás.Lett egy olyan igazi plázaelefántk*rva osztálytársam.Az meg észrevette,hogy nem szimpatikus nekem és annál jobban próbált szekálni.Egész egyszerűen nem figyeltem rá,de az meg először ugye barátkozni próbált velem(miért???,hiszen én nem vagyok olyan),na mindegy.Aztán áskálódott ellenem,kibeszélt másoknak-a hülyéje,már két nap után ezt csinálta- és aztán látta,hogy az osztályba minden rendes lány utálta..31-en voltunk vele együtt.A 30-ból 4lány nyalt neki,a maradéka kb. utálta,vagy közömbös volt vele,ez 26 embert jelentett.Olyan ruhákba járt,ami nem neki való lett volna.Kövér is volt szegény.Aztán végülis félévkor bukott egy csomó tantárgyból,de azért egy szakmunkásba átvették:) XDD


Eltaszítom magamtól általában az olyan embereket,akik plázak*rv*k,de az olyanokat,akik csak szimplán nem szimpatikusak,azokat előbb megpróbálom jobban megismerni.Tehát nem érdemes rögtön elítélni mindenkit.Volt egy lány szintén ebben a szakközépben,még 9.osztályosok voltunk.Az első nap bemutatkoztunk és nagyon nem volt nekem szimpatikus.Később egyre szimpatikussá vált,odakerültem mellé,én lettem a padtársa.Mára már ő is tudja a legféltettebb titkaimat:D


16/L

2012. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

igen vannak ilyen irritáló személyek...(lányok)


-sötét mint az éjszaka, beszólogat, eljátssza hogy ő a méhkirálynő, egyolfytában a szerelmi csalódásairól beszél

-igazi feltörekvő, nagoyn nyomul


a fiúkat általában bírom..:)))))


14l

2012. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még nem volt ilyen. Mindenkivel beszélek... rosszabb esetben csak pár szót, aztán kerülöm.
2012. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre nem, egy két beszélgetés után. Volt/van egy srác, aki iszonyú idegesítő (ami 3 beszélgetés után már ki is derült) és legszívesebben lecsapnám, de ettől függetlenül igyekszem kedves lenni és finoman lekoptatni. 16L
2012. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!