Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, nektek van olyan...

Kamaszok, nektek van olyan akivel már ránézésre se próbálnátok haverkodni, hanem kerülnétek?

Figyelt kérdés
Ha van akkor milyen emberekkel tennétek ezt?
2012. febr. 12. 22:03
 1/6 anonim válasza:
100%

Igen. A hivalkodó , flegmázó , affektáló személyeket elkerülöm. Nem bírom ezeket az embereket.

Már csak ránézésre sem.

14/l

2012. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hát van ilyen pl. Van egy lány osztálytársam, aki nem szimpi ha talizunk köszönök de egyébént ha vhol máshol ismerkednénk meg, biztos nem érdekelne. Azt mondják rá, hogy szép de sztem nem csak gazdag szülei vannak így mindenfajta extravagáns ruhát megvesz de közbe meg bukásra áll. A fő baja az, hogy még kétszínű. Nah én ilyenekkel nem állok szóba.
2012. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy gáz, de én az úgymond "menőkkel" vagyok így. Nem feltétlenül rossz emberek, de sosem barátkoztam könnyen, és ők olyanok, hogy az van bennem, hogy "mi van, ha csak kiröhög, és nem foglalkozik velem?"

14L

2012. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Hát én a nyomikkal, animésekkel vagyok így.

Nyomi alatt értem például: 16 évesen szerelmes animefigurákba, azt sem tudja, miért vérzik havonta.


Na én ezeket hanyagolom. ja meg a "flegma" bunkókat.


16/L

2012. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Igen van ! Az igénytelen csövesekkel akik nem képesek fürödni fogat és hajat mosni .Meg a nyomi pasikkal akik belém esnek ááá :S volt egy nyomorék akit 7-szer kosaraztam ki mert egyszerűen nem értette meg hogy én nekem ő nem kéne soha ! 16L
2012. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg olyanokkal, mint a 18:23-as.
2012. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!