Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért néznek rám hülyén, ha...

Miért néznek rám hülyén, ha megmondom, hogy még nem akarok szerelmes lenni? 14L

Figyelt kérdés

Egyszerűen éretlennek tartom magam hozzá, mégis, anyukám is furcsán nézett rám ma, mikor mondtam.

14L



2012. ápr. 7. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy anyuka furcsán néz egy ilyen kijelentésre, az nem azt jelenti, hogy hülyén nézett rád, legfeljebb örömmel rácsodálkozott!

A szerelem egy csodálatos dolog, de ha valaki 14 évesen nem lesz az, az nem késik le semmiről, eljön majd az ideje, amikor eljön.

2012. ápr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert a mai világban az a divat és lassan már elvárás is, hogy az egyén idomuljon a társadalomhoz, ha nem úgy élsz ahogy a társadalom többi tagja, akkor idiótának titulálnak. Manapság ha 14 éves korodra nem vagy túl az első szopásodon az 'ciki'. A mai világ erkölcse és toleranciája a béka segge alatt 3 méterrel a földben van.


De hátha te is pont az erős jellemek közé tartozol, akiknek az erkölcsét és a gondolatait nem a társadalom határozza meg.

2012. ápr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem anyukád tényleg nem hülyének nézett hanem csodálkozott,mert a kislányok általában folyton azzal jönnek,hogy szerelmesek akarnak lenni.Persze az is igazság hogy igazán szerelmes az ember 18-19-20 éves kora körül lesz,ilyen fiatalon még igazán mély érzelmek nincsenek,hiszen ételen lelkileg,érzelmileg,agyilag egy 14-15 éves lány.Gyerekszerelmek pedig jönnek-mennek ez természetes.

Nem kell a többi tinit követned, a mai tinitársadalom így is egyre lejjebb süllyed,ők csak takaróznak a "szerelemmel" valójában fogalmuk sincs róla,isznak,dugnak,pasiznak már egész fiatalon 12-15 évesen éretlen gyerek fejjel,sminkelnek,ribinek öltöznek,egy szóval katasztrófa..(tisztelet a kivételnek) amúgy is a szerelem nem úgy működik,hogy akarod vagy nem akarod,az csak jön,de értem hogyan gondolod,nem is kell komoly párkapcsolat egy kislánynak abszolút,felesleges

2012. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*hiszen éretlen
2012. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
legfeljebb anyukád azért nézett furcsán,mert ma már elég sok lány fiuzik ennyi évesen,sot még sokkal hamarabb is elkezdik,de nem értem miért,bevallom én is fiatalnak tartom még magam :)
2012. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én eddig 2 lányt utasítottam vissza, csak azért mert nem éreztem magam készen rá. Pedig szép lányok voltak, egyszer már meg is bántam de ha jobban belegondolok mégis tudom, hogy jól döntöttem.

16/F

2012. ápr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert ez a társadalmi elvárás.. sajnos

Én is 14/l vagyok szerelmes nem vagyok csak tetszik 1 srác, de egyáltalán nem gáz. ;))

2012. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért néznek rád hülyén, mert ez nem akarás kérdése, csak úgy jön. Hülyeség is ezen gondolkodni.
2012. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tőlem egy haver kérdezi, mikor akarom majd elveszíteni. Válaszom: Ömm, hát minimum 16, 17... reakció: o_O.

Mindenki azzal jön, hogy majd ha elkerülök gimnáziumba, máshogy gondolom majd. Hát meglátjuk, mennyi idő alatt ribancosodom majd el a katolikus gimnáziumban. xD


14/L

2012. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nocsak. Szerelmes lettem hirtelen ütött be mint a mennykő.

16/fvagyok :)

2012. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!