Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit hazudjak a felesegemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hazudjak a felesegemnek, hogy hova megyek, mikor talalkozni akarok egy masik csajjal akibe szerelmes lettem?

Figyelt kérdés
Egyre tobbet akarok talalkozni azzal a csajjal, nagyon szeretem ot, akkor szoktunk talalkozni mikor a felesegem dolgozik, de ez sajnos igy csak heti 1 alkalom. De ha otthon van nem tudom mit hazudjak neki, hogy hova megyek? Jo lenne nehany otlet, de kerlek titeket, kimeljetek a durva beszolastol. Szerelmes vagyok, es tudom nemsoka dontest kell hozzak, hogy ki is kell nekem? Ugy erzem a felesegemet mar nem szeretem ugy, mindeig csak a masikon jar az eszem, amiest reggel kinyitom a szeme, es egesz nap, olyan boldog vagyok mikor vele lehetek.
2011. dec. 2. 20:17
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
válj el.
2011. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 Randy Orton ***** válasza:
88%
Te 1 nagy mocsokvagy
2011. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
89%
Te aljas patkány! Remélem ezt visszakapod az élettől! Szegény feleséged.
2011. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 DiMalto ***** válasza:
95%
Majd elmúlik ez a szerelem is,ha a feleséged volt olyan "hül.e" h hozzád ment,legalább tiszteld meg azzal h bevallod neki,és hagyod h ő is találjon magának egy normális embert....
2011. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
3 eve vagyok hazas, de mar 8 eve vagyunk egyuutt a felesegemmel, de megismertem valalakit aki teljesen elvarazsol engem, pedig nem is o kezdemenyezett, mindent rozsaszinban latok, o is szerelmes belem, es minden este sir, mert nem lehetek vele, sokat szenved miattam, es buntudatom van ezert, mikor egyszer azt mondta nekem, hogy nem akar tobbet talalkozni mert nem birja ezt tovabb, en ferfi letemre annyit sirtam akkor este mikor ezt mondta nekem, en meg vagyok sajat magamon lepodve, 8 eve nem sirtam no utan. de ugy erzem meghalunk egymasert. Azota megbeszeltunk es ujra talalkoztunk, azt mondta o nem fog szakitani velem, mert nem bir, en kell megtegyem, de nem akarok sajat magamnak hazudni hogy nem akarok vele lenni, mikor majd meghalok erte.
2011. dec. 2. 20:23
 6/54 A kérdező kommentje:
Pedig a hzassagom is jol mukodik, soha nem veszekszunk, en is meg vagyok lepodve,m hogy mi tortenik velem, mikor otthon minden rendben van ?!
2011. dec. 2. 20:25
 7/54 anonim ***** válasza:
94%
nem lenne jobb elválni mielőtt komolyabb lesz a csajjal? a házasságodnak ígyis úgyis vége. inkább most zárd le mint később. a feleségednek is jobb, ha nem csalod hosszú hónapokig, kíméld meg őt a felesleges köröktől. a kis barátnőd is örülhet, és neked se kell hazudozni, te gerinctelen p.cs
2011. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
csak 3 honapja megy ez
2011. dec. 2. 20:27
 9/54 anonim válasza:
79%
Szerintem ne hazudj!!!! Pròbálj vele beszélni erről!!!! Váljatok el!! Erről se te, se ő nem tehettek, hogy mást szeretsz. Mindenképp beszélj vele, én azt javaslom!
2011. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora egy gerinctelen féreg vagy. Mi lett volna ha előbb elválsz és csak utána jössz össze a csajjal? Az túl nehéz lett volna? Ehelyett hazudsz és megalázod a feleséged.
2011. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!