Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyi alkoholt...

Kamaszok, mennyi alkoholt isztok általában?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is ha kérhetem.
2012. ápr. 14. 16:07
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
10%

semmi most.

semmi majd.

semmi régen.


Nem iszom, nem fogok inni, és nem is ittam. :)


13L

2012. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
89%
A te korodban én is ezt mondtam.
2012. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Hahhahah, 13 évesen (2 éve, szóval nem volt régen :D) én is azt mondtam (mint ahogy az előző válaszoló is), hogy én nem fogok sohasem inni, és még csak a cigit sem fogom kipróbálni. :P

Azóta meg jahjjaj :D Nem mondom hogy sokat iszok, de nem tartom magam a fogadalmamhoz. Nem szoktam részeg lenni, volt már párszor, hogy tántorogtam, vagy hánytam, de mindenre emlékszek.


Buliban (diszkó) 1-2 energiaital-vodkát, vagy vodka-fanta-t, vagy vodkát keverve bármivel kb, bambuszt , stb, szoktam inni, néha pár felest, sangriát, stb...Mindig mást szinte. (nagyon változó, hogy mennyit járok diszkóba, van mikor megyek minden héten, péntek-szombat, de van hogy csak havonta 1x)


De van azért néha mikor többet iszok :P pl szülinapkor


15/L

2012. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
én minden hétvégén berúgok
2012. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:

Én vagyok a 13 éves. :)


Utolsó elötti lehetséges hogy igazad van vagy lesz, de én probálom tartani magam amellett amit mondtam.


Lehet hogy néha amikor kileszek borulva akkoriszom egy egy kicsit, de probálom kordában tartani magam.

Az energiaitalt én nagyon szeretem, de a szüleim sajnos nem enegdik h igyak és amikor vesznek a barátaim csak akkor kostolgatok belöle. :)

2012. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%

Semennyit. Láttam elég példát alkoholistákra.. jól elvette a kedvem az alkoholtól.


17/L

2012. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
29%

Én addig iszok amíg el nem hányom magam :'DD

13/L

2012. ápr. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok kamasz.Egyáltalán nem iszok. Gilbert szindrómám van,ami mellett e-1 sör néha lecsúszhatna, de én még azt sem kívánom.Utálom az alkoholt!Undorító!


(Félreértés ne essék, nem szólom meg azokat, akik néha iszogatnak, egészségükre)

2012. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

én tegnap voltam buliban, 40 fokos erős pálinkát ittam aztán sörrel frissítettem. Végén szinte részeg lettem.


15F

2012. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Háát,ha kivételes alkalom van akkor iszunk a családdal, ünnepek névnapok-szülinapok stb. Például tegnap volt a névnapom és 2 pohár bort ittam meg de nem tisztán, hanem kólával.:) Ja és soha nem voltam még részeg..

13/L

2012. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!