Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mennyit számítógé...

Kamaszok, ti mennyit számítógépeztek általában egy nap alatt, hétköznap és hétvégén?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 19:49
1 2
 1/11 anonim válasza:

naponta max 3 óra

hétvégén kise mozdulok ebbe a r.o.h.a.d.t. hidegbe =/

2012. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hétköznap kb 2-3 órát,hétvégén meg szinte egész nap.14/L
2012. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hétköznkap mikor hazajövok délután 3-tól egészen este 11-ig mig le nem fekszek.

hétvégén meg egész nap.

2012. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ :) Suliba épp délelőtt vagy délután járok, esetleg szünet van-e, ha igen nyári, vagy téli, stb...

Mivel ti csak délelőtt jártok suliba, és ebben a hónapban én is, ezért most csak azt írom le.


Hétköznap: Miután hazaérek 1-2 órát, utána pedig estefelé szintén 1-2 órát, vagy többet. De ha nincs hozzá kedvem, akkor be se kapcsolom a gépet...

Hétvégén: Változó, ha nincs programom, akkor egész nap. Ha csak este megyek valahova, pl bulizni, akkor szintén egésznap, ha pedig elvagyok valahol egész nap [szóismétlés, uristeeeen:D], akkor egyáltalán nem.


15L

2012. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég sokat internetezek, a gépen naponta kb. 2 órát, a telefonomon legalább 5 órát, persze nem egyhuzamban, hanem suli elõtt, szümetekven, néha órán is... és alvás elõtt is. Tudom, hogy ez nagyon sok, és csökkenteni is akarom az órák számát, de ilyen hidegben képtelenség... :/ De szerencsére jön már a tavasz. :)) Akkor remélhetõleg sokkal kevesebbet fogok netezni. Hétvégén én is szinte egész bap gépezek. 15/L
2012. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
most hogy lesérültem kb 18 órát Oo...
2012. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hétvégén 4 óra, hétköznap maximum 2...
2012. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Napközben változó, olyan 1-5 órahosszát. Hétvégén legalább 3-5öt.


19_F

2012. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Télen hétköznap 1,1-5 órát a többit kint töltöm a lovaknál, kutyáknál.

Nyáron (meg mikor jó az idő) akkor fél órát-1 órát/nap. :)

Hétvégén is elég ritkán mert akkor megyünk barátokkal erre arra, terep hajtás ilyesmik. :)

Igaz most elég sokat, mert fűtési szünetünk van. :)

2012. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hétközben max 3 óra... De nagyon változó, van, h hetekig közöm nincs a géphez, aztán meg 10-15 órát ott ülök. (Bár haverokkal szokott ilyen lenni, amúgy 8 óra fölé nem megyek... De persze én csinálok is dolgokat a gépen, szal hobbiprogramozás stb...)
2012. febr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!