Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Me nem engedi meg a anyam?...

Me nem engedi meg a anyam? Vagy hogy gyozzem meg?

Figyelt kérdés

Van egy yorkim es anyam nem engedi hogy a agyamba aludjon velem csak a fekhelyen a agyam mellet aludhat. Hogy vegyem ra anyam hogy velem aludhasson a kutya?

Helyesirasert bocsi

14/L


2012. ápr. 14. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Igaza van, nem egészséges, ha a kutya az ágyadban alszik.
2012. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Le leszek pontozva,de nem nagyon érdekel.Vedd fel a kutyust az ágyadba,ne említsd neki,ha észre veszi,akkor észre veszi,ha nem,akkor nem.Nekem is volt ilyen problémám.Ezt csináltam,egyszer meglátta,megrázta a fejét,és kiment.Azóta sem szól érte.Nem vagyok beteg,semmi bajom nincsen......Szeretek a kis zsebkutyusommal aludni!:)
2012. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

A kutyáknak nem véletlenül kell fekhely. A kutya nevelését ugyanúgy el lehet rontani, mint a gyerekét.

Gondolj csak bele, most tök jó ötletnek tűnik, hogy az ágyadba aludjon a kutyád, de mi lesz, ha idővel barátod lesz és vele aludnál. A kutya hozzá lesz szokva, hogy az ágyadban alszik, az lesz neki a természetes és nem fogja érteni, miért nem lehet. Vagy esetleg a kutya alszik majd az ágyban, ti meg a kutya fekhelyén?!


Anyukádnak igaza van, és hidd el, idővel te is belátod majd!

2012. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Milyen helyesírásért bocsi? Ha tudod hogy nem írtad jól, miért nem javítod inkább ki?
2012. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Hogy álltok a kutyával a falkavezérséggel? Szót fogad? Behívható? Betartja a szabályokat? Megcsinálja a feladatokat amiket adsz neki? Ha igen, akkor elég stabil a rangsor, tehát az engedélyeddel felmehet az ágyra. Ha nem vagy legalább 95%-ban falkavezér, akkor ne engedd fel. Különben ez is megingathatja a pozíciódat. Itt elsősorban nem anyukádról van szó, hanem a kutya és közted lévő viszonyról. Ha elfogadja hogy te vagy a vezér, és ő csak vendég az ágyban, akkor oké az együtt alvás. Ha nem, akkor nem.
2012. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
20%
szerintem teljesen normális az hogy egy kutya az ágyban fekszik,és az teljes tévhit hogy betegségeket hordoz,ezt olyanok mondják akiknek nincs kutyájuk,és félnek tőlük.szerintem nyugodtan vedd fel az ágyra, anyukád az elején lehet hogy szólni fog,de előbb utóbb már nem fog törődni vele
2012. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen igaza van anyukádnak! Kutya nem az ágyadba való!!!
2012. ápr. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Az 5. válaszoló vagyok. Ha válaszolnál a kérdéseimre, könnyebb lenne megítélni a helyes döntést.
2012. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

22:57-es hozzászólására: nem betegségeket hordoz, csak nem higiénikus. Hullik a szőre, akármennyire ápolt is, olyan kutya nincs, amelyiknek nem hullik a szőre. Az is undorító, ha a saját hajszálaimmal van tele az ágy, nehogy már kutyaszőr is legyen benne.

Meg aztán a kutya mégis csak a földön mászkál, megint csak akármennyire ápolt és tiszta, akkor sem elég tiszta ahhoz, hogy a földön mászkálás után feljöjjön az ágyra. Te sem fekszel az ágyba cipővel a lábadon.

2012. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Van olyan kutya amelyiknek nem hullik a szőre.

Pl a westi.

2012. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!