Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti milyen esetben...

Kamaszok, ti milyen esetben tennétek azt hogy nem válaszoltok egy osztály/évfolyamtársatok üzenetére facebookon?

Figyelt kérdés
Mert velem ezt teszik néhányan és szeretném megérteni itteni válaszok alapján, miért lehet ez így jó nekik.
2012. ápr. 26. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én sokszor nem vagyok ép gépnél vagy játszok és fent vagyok facebookon és észre se veszem hogy írnak. Illetve vmikor nem is jelzi vagy sokan írnak és mindekinek nem tudok válaszolni :D
2012. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan dolgot írnak, amire nem tudok reagálni (mert nem értem, mert értelmetlen dolgot írt, vagy olyat amire nem lehet már mit írni, csak egy smiley-t írt...stb), nem vagyok gépközelben (de facebookon feljelentkezve maradtam), nem veszem észre hogy írtak, idegesítő a személy aki írt nekem (de ez inkább csak akkor, ha már valakinek százszor elmondtam, hogy nincs esélye nálam, és még mindig nyomul rám - pedig 3. alkalommal már kezdek beszólogatni...)


15L

2012. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Egy osztálytársam szinte mindig rámír, amikor fent vagyok. Semmilyen közös témánk nincs, és amúgyis látjuk egymást hetente ötször, ezért annyira nem írok vissza, hogy "szia, hogy vagy?".
2012. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha rühellem az arcot, vagy ha házit kér, de amikor én kértem ő se adta meg...(Ha megadta, akk én is megadom logikusan.:D)
2012. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedve beszélgetni, vagy csak simán nem akar Veled ismerkedni, le akarnak koptatni. Talán ne írj senkinek és meglátod, ki keresi a TE társaságod. Na, azokkal lesz érdemes továbbiakban beszélgetni. A többiekkel nem.
2012. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem veszem észre,és nincs kedvem vele beszélgetni.Vagy ha utálom de ő nem tudja.
2012. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen alapon megy itt a lepontozás?

3. voltam.

2012. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
ha egy kreténnek tartanám az illetőt...
2012. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy idegesítő ember vagy akkor tuti nem írnak vissza! Vagy ha túlságosan rátámaszkodsz az emberekre vagy ha a "szia" után vagy 10-szer megkérdezed hogy "vagy?" Na attól az ideg kerget -.-


Amúgy ha többen is ezt csinálják veled nem túl valószínű hogy nem látják hogy írsz :S

2012. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

1: Nem kedvelem

2: Nem tudok mit válaszolni

3: Nem is vagyok gépnél

2012. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!