Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezért lennék fiús? 13/l

Ezért lennék fiús? 13/l

Figyelt kérdés

Szoktunk az osztályban csinálni névtelen kérdéseket..szólt hozzám egy kérdés amiben ez állt: "K...(nevem): Miért vagy ilyen fiús? utána a magyarázat: nem sminkelsz meg ilyenek.."

Én akkor megmondtam hogy nem tudom, de ha ezért fiús vagyok hát legyek..nem teszem tönkre a bőröm.

Amúgy meg mindig használok parfümöt stb.

Minden nap másik ruhában megyek suliba.. (a legtöbb ruhám követi a divatot) szóval nem is értem.. :S

Az egyetlen ami fiús lehet bennem hogy imádom a sportokat és van pár DC cuccom.. de az meg..


2012. jan. 17. 17:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy fiús, ilyen fiatalon nem kell smink... csak azért sminkelnek, mert azt hiszik, ettől felnőttebbek lehetnek. Pedig pont nem, de mindegy.
2012. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem látlak,akár a stílusod is lehet fiús. Valami alapja csak van az állításnak,de a leírásod alapján nem tűnsz fiúsnak. A sminket meg hagyd a fenébe!:)
2012. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
A mai 13 évesek sminkelnek?!?!?!?!?!?!
2012. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát...engem is mondtak már fiúsnak.

De az én esetemben azért, mert itt a lányosság egyenlő a sz*r zenével meg az egyéniségmentes öltözködéssel. Én meg hát többnyire hipszteresre hajazó cuccokat hordok...Légy olyan amilyen akarsz, ne érdekeljen más:)

14L

2012. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

szia! dehogy vagy fiús csak neked van eszed.... nem kell smink 13-16 évesen,se hajfestés,se magassarkú,se póthaj,meg műköröm meg egyéb baromságok.sőt később sem kell,esetleg később a ballagásodon egy visszafogott smink,vagy munkahelyen,de kislányként nem kell

ne foglalkozz a sok tinipic*ával nem érdemlik meg,az ő bajuk,ha a ribis öltözetük,meg a kiló vakolat miatt,megerőszakolják őket,meg tönkre megy a bőrük stb. a smink öregíti a bőrt amikor neked szép fiatal arcod lesz 25 évesen az övéké olyan lesz mint egy 60 évesé,azt hiszik felnőttek,pedig még ott a tojáshéj a fenekükön..

2012. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Jó hát valahogy én is így voltam vele..meg ha akrnák is sminkelni (nem akarok) de ha mégis időm se lenne reggelente..

Amúgy ha valakit érdekel privátban küldök képet.. =) Ha valaki szeretné is látni hogy miről beszélek. ;)

2012. jan. 17. 20:04
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük!


ma 17:49

Welcome the real life!

2012. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sminkelsz, akkor nem fiús vagy, hanem természetesen szép, és ez a legszebb!!! Mármint a természetes szépség! Ne hallgass azokra, akik ezért kritizálnak!!!
2012. jan. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Aki képet kért annak küldtem. :)

2012. jan. 18. 17:53
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért egyáltalán nem vagy fiús... ha itt tartunk , én is 13 éves vagyok , de szerintem fiúsabb lány vagyok mint néhány osztálytársam ... elég lányosak...
2012. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!