Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

12éves vagyok.lány.Próbálom mindenhol magamat adni,nem megjátszani magam,és úgy látszik ez nagyon bejön a fiúknak.De én ezt nem szeretném.Ez most tuti tök ellenségesnek fog hatni,de nem szeretnék tucatlány lenni,és 12évesen keresni az "igazi"t.nagyon ciki,amikor több fiú is "járni" szeretne velem,miközben én csupán barátként érzek irántuk.Tudom,hogy valószínűleg ennek minden lány örülne,de én nem.És az a baj,hogy ezt csak nagyon kevesen hiszik el nekem,és csomóan kétszínű dögnek tartanak,hogy mindenkit elutasítok,meg játszom magam,hogy ez mennyire rossz meg minden,közbe meg dagad az egóm...Amúgy nem mondom hogy szép vagyok,de nem is vagyok egy boszorkány.combközépig érő szőke hajam van,magasvagyok,nem is vékony,nem is kövér,szemüveges vagyok,kékeszöld a szemem,és piros a számxd.

nem tudom mit csináljak ellene.visszahúzódóbbnak kéne lennem,és mogorvának?szerintem az sem jó...:(


2012. ápr. 29. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismeros átmentem rajta:(végul egyedul toltottem iskolás éveim és amikor rátaláltunk egymásra a barátommal akkor megint mindenki azt mondta neki hogy ok milyen hulyék voltak mert én nagyon szuper csaj vagyok és hogy irigyelnek neki:)))
2012. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te hogy bírtad ki?:/
2012. ápr. 29. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, mikor én teljes mértékben magamat adom csak elijesztem a fiúkat:D
2012. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg önmagadat adod, akkor miért nem mondod meg egyenesen, hogy neked még nincsen szükséged párkapcsolatra?
2012. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondom.de akkoris ugyanazlesz,hogy mindenkit elutasítok,meg hogy nekem senki sem jó...nagyok az igényeim meg minden.:(
2012. ápr. 30. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!