Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gyerekről?

Figyelt kérdés

Ő az: http://www.youtube.com/watch?v=u0SgulsKZVI


Lehet tőle kérdezni is. Itt kicsit megszivatták. http://www.youtube.com/watch?v=VS4W9jUry3E&feature=plcp



2012. máj. 11. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

nem értem ezeket a mai gyerekeket! -.-

Nincsenek barátai? Vagy most mi értelme van a videónak?

2012. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy, hogy már másodszorra teszel fel szegény gyerekről kérdést. Igen, elég fura a gyerek, de nem kell cseszegetni.
2012. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
én nem ilyen vagyok...de persze forever alone......
2012. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

mi a baj vele? nem lehet több 13 évesnél. mit vártok tőle? az a normális ebben a korban, hogy keresi önmagát az ember. nem az, hogy 13évesen szétdrogozva, halál részegen fetreng, meg terhes lesz(ha lány lenne persze...) meg ilyenek. nem tudom mi a sz*rt kell kiakadni szerencsétlen srácon. majd megváltozik, felnő. lesznek barátai is. és lehet értékesebb ember lesz, mint bármelyikőtök. nincs ezzel a sráccal semmi baj. videózik az utcán.... miért? lehet, hogy később fotós lesz vagy bármi. miért kell ezt? hihetetlenek vagytok. megmondom, én sem voltam különb ennyi idősen, és mondjuk nem volt se gépem, se kamerám, mégis ilyen voltam. magányos típus, hidegen hagytak az emberek alapjáraton....

18L

2012. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy nagyon egyedül van. Valószínűleg nincs sok barátja, és magányos.
2012. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Már tényleg másodszorra teszed fel ezt a kérdést, én már először is leírtam, hogy iszonyú szánalmas, hogy egy kisfiút egyesek így savaznak.

Rólad is meg van a véleményem, ha már "forever alone", akkor inkább te jutnál eszembe, ha nincs jobb dolgod, mint ennyit foglalkozni egy amúgy aranyos, de magányos gyerekkel.

L/25

2012. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért tartjátok furának. Ugyanolyan mint én vagy bármelyik másik kocka osztálytársam.
2012. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az hogy belőle sem lesz egy Ray William Johnson vagy Pewdiepie. (Nem is értem hogy hasonlíthatok össze 2 youtube sztárt szigetimarkal)


Sőt még FreddyD sem. (bár van ennek a szigetimarknak egy 2000 nézetségű videója freddynek az átlagos a 6000-10000 között mozog)


Több 1000 ehhez hasonló videó van fent a neten és nem értem mi a lényegük. Mondjuk nem is nézem őket. Inkább maradok Pewdiepie-nál.


Valaki elmagyarázná ezeknek a videóknak a lényegét?

2012. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Máté, a többi válaszíró nyilván nem ismerő őket (mmint Freddyéket) épp ezért írják ezt... De éppen ezért volt nekem is ez a véleményem...


első voltam....

2012. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem sokat barátkozik első 10 másodpercet néztemmek kedvesnek tűnik de gondolom a gyerekek többsége kiröhögné és a nyomorék jelzővel illetné pedig szerintem csak sokat van egyedül. 13f
2012. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!