Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kiscsávóról?


2012. ápr. 23. 16:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a gyerek magányos...
2012. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
83%
furcsa. . .
2012. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
rajisztikus.:D:D:D
2012. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 23. 22:29
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom. biztos nem foglalkoznak vele a szülei,és barátai se nagyon vannak. nem kéne rajta röhögni. mondjuk az az ő hülyesége,hogy föl is rakta a netre...14L
2012. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
szegenY :(
2012. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szerintem pár év múlva nagyon égni fog a pofája emiatt.
2012. ápr. 24. 15:39
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sok ilyet ismerek... Az a baj, hogy egyedül vannak, a gépük az egyetlen dolog az életben, amihez mellesleg nem is értenek... Leégeti magát, és sajnos el is ítélik majd emiatt.. Én ezt úgy hívom, hogy a 'rosszabbik kocka' és általában talál társaságot, aki szintén ilyen 'rossz kocka' és tulajdonképpen kitagadják majd őket a többiek... Nekem annyi erről a véleményem, hogy nem tud az ember dönteni: sírjon vagy nevessen?


De az a baj, hogy később majd ő még ezt királynak érzi, és azt hiszi, hogy ő sztár... És pont emiatt fog majd pofára esni, de akkor se fogja fel mi van vele... Szerintem amúgy ez valahol vicces is, de ha belegondolsz, az embereknek nem kéne ilyeneken nevetni...

2012. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szegény! :(

Egyáltalán nem foglalkoznak vele, amiről lehet hogy nem tehetnek a szülők, mert esetleg dolgozniuk kell. (Látszik hogy nem túl gazdag családból származik.) Csak magányos és felakarta hívni a figyelmet magára.. Szegény nagyon nagy butaságot csinált. Mindent megadott magáról: hogy hol lakik, és hogy mi a neve.. Remélem semmi baja nem lesz ez miatt ennek a kisfiúnak. :\

2012. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A Youtuben akar "menőcsávó" lenni, azért csinál ilyen videókat. Szerintem meg sem nézi őket, különben tudná, hogy mennyire szarok. Vagy nincs önkritikája. Ja, és csak szerintem undorító, ahogy a szájával csámcsog meg szürcsög beszéd közben? És hogy beleszuszog a mikrofonba?
2012. ápr. 25. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!