Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Intezetbol lehet orokbefogadni...

Intezetbol lehet orokbefogadni gyermeket?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 15:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2012. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
S gyermekotthonbol ? Vagy a ketzo ugyanaz? Es ha a gyamhatosag elvisz intezetbe v gyermekotthonba visznek ? Lehet kerni konkret helyet? Csak mert ha elvisznek akkor szeretnem tudatni a baratnommel akinek a szulei orokbefogadnanak h hova jojjenek ertem.. nem akarok olyan helyre kerulni ami teli van kisebbseggel. ezert ha lehetosegem lenne ra a huvosvolgyi gyermekotthont valasztanam..
2012. máj. 22. 15:45
 3/25 anonim ***** válasza:
:S de miért kerülnél oda?
2012. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
mivel volt mikor hianyoztam 4napig akkor elfelejtettem igazolast vinni (ellozo het) es rank kuldik a gyamhatosagot. a megerzeseim szerint elvisznek, meg amilyen szerencses vagyok.. raadasul anyaek utalnak ezer,mivel ezert most galibat okoztM.. bar jobb is lenne kikerulni ebbol a csaladbol :)
2012. máj. 22. 15:51
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora butaságot!!! NEM VISZNEK EL! Dehogy visznek!!!

Max az iskoláztatási támogatásod szüntetik meg (családi pótlék)DE nem négy óra után!

Ez azt jelenti, hogy a jegyző néni vagy bácsi 7 mulasztott óra után anyukádat figyelmezteti, ha ez után is hiányzol,nem fog anyukád utánad családi pótlékot kapni.Sőt ha jól tudom 50 óra igazolatlan után vehet védelembe a jegyző, és függeszti fel a csp-t! A Védelembe vétel nem azt jelenti hogy elvisznek, hanem kirendelnek hozzátok egy családgondozót, aki segítséget megy nyújtani, nem elvinni onnan téged.

2012. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
ez 20ora igazolatlan! 6*3=18 es meg volt 2. es az egyik o.tarsam is igykerult gyermwkotthonba, kijottek hozzajuk a gyamosok es elvittek..
2012. máj. 22. 16:13
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
minek lógsz???
2012. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Az 50-ik óra után veszik védelembe, és szüntetik meg a családi pótlékot.


Lehet hogy elvitték,de akkor azért, mert meg volt az 50 órája, védelembe vették, nem működött együtt sem ő, sem a szülő. Ez után kerül átmeneti nevelésbe, de nem egyik pillanatról a másikra. Lehet más probléma is volt a családban hogy elvitték a szülőktől, csak nem akarta neked elmondani.

2012. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
hol vagy?
2012. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit olyan szagú ez nekem, hogy direkt csinálod, hogy elvigyenek, hogy a barátnődék feltudjanak venni.

No ez nem olyan egyszerű.

Ha komoly gondok vannak otthon, kérj segítséget barátnődéktől, vagy magad menj a gyámosokhoz esetleg.

Ha meg csak te csinálsz gondot, mert akaratos tini vagy azzal csak a magad helyzetét nehezíted meg.

Szinte minden tini érzi néha úgy, hgy útálják otthon, persze erről szó sincs.

2012. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!