Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Intezetbol lehet orokbefogadni...

Intezetbol lehet orokbefogadni gyermeket?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 15:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira akarod hogy elvigyenek akkor kérd te magad! Ilyen lehetőséged is van! De szerintem a szüleid nem fognak lemondani rólad azért, hogy a barátnőd szülei örökbefogadjanak....
2012. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Szeretném, ha az alapkérdést feltennéd magadnak: Gondolod, hogy más családban, más szülőnél nincsenek szabályok, amelyeket egy gyermeknek követni kell, be kell tartani?


A konkrét kérdéseddel kapcsolatosan nem néhány óra hiányzás miatt vesznek valakit állami gondoskodás hatálya alá. Annak nagyon sok összetevője van.


Az ismerősöd sem azért került államiba, mert volt néhány órája...


A többit privátban, ha szükséges...

2012. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Bántanak a szüleid?

Vagy elhanyagolnak téged? Öltözködés, étkezés stb?

Mert ha igen akkor elvehetnek tőlük, vagy te is kérhetsz védelmet. Ha a szüleiddel nem tudsz beszélni akkor az osztályfőnököddel beszéld meg a problémádat,vagy egy olyan tanárral az iskoládból akibe megbízol. Egészen biztos segít neked valaki. Csak attól a felnőttöl kérj segítséget ha bajban vagy aki körülötted élő és megbízható, akit jól ismersz.

2012. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

NEM !!! szeretném hogy örökbefogadjanak én SZERETEK!! ebben a családban élni :) Köszönöm a tájékoztatást magamról.Egyébként felhívtuk az iskolát ÉS azt mondták nem jön ki a gyám :)


és üzenném annak a válaszolónak aki azt mondta hogy minek lógok .. A VÁLASZOM: HIÁNYOZTAM,3 NAPIG CSAK ELFELEJTETTEM BEVINNI AZ IGAZOLÁST. BETEG VOLTAM!!!...

2012. máj. 24. 19:09
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

hiába, el fognak adni rabszolgának mert abban van a biznisz


(na jó, csak vicceltem)


ahhoz nem kell gyermekotthonba kerülni, hogy valaki örökbe fogadhasson


másrészt az új családod mennyire fogja elfogadni szerinted a lógásaidat?

2012. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

". bar jobb is lenne kikerulni ebbol a csaladbol :)"


Ezt te írtad nem?

Akkor most szeretsz a saját családoddal lenni vagy sem?

2012. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%

XDDDDDDDDDd te nagyon hülye vagy,már bocs :D

ezért elvinni,na ne röhögtess már!

ide jössz segítséget kérni,és olyan bunkón válaszolsz mindenre,te jó ég...

hány éves vagy? 10-11 évesen megértem hogy vannak ilyen hülye gondolataid,de e fölött.. :D 14L

2012. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

:) Néha jobb lenne kikerülni ebből a családból igen,hiszen utálom ha veszekedés van. Tudom-tudom hogy minden családban vannak,csak engem ez mélyen érint bármennyire is hülyeségnek tűnik.


Kedves utolsó! Ugyanannyi idős vagyok mint te,és tudod mint írtam az osztálytársamat is elvitték,neki 18-21 óra között mozgott az igazolatlanjai száma . Remélem megelégszel vele,és nem tudom mikor voltam bunkó. De biztosan te tudod,hiszen te ismersz és te tudod hogy milyen vagyok Én,mikor bunkó vagyok:) Üdv

2012. máj. 25. 17:34
 19/25 A kérdező kommentje:
Hiszen az idegesség,és a bunkózás számomra viselkedésben külön utakon jár.
2012. máj. 25. 17:35
 20/25 A kérdező kommentje:

Oh! És még annyi hogy a hülye szó jelentése az az ember,akinek az intelligencia szintje nagyon kicsi és nem képes arra, hogy tanuljon illetve kulturálódjon.

A szavaknak súlya van.


[link] :)


Nos tehát,miután megoldódott az ügy,ezért én lezárom a kérdést. Köszönöm a rendes válaszolóknak,és azoknak is akik valami "sértőt" írtak. Üdv

2012. máj. 25. 17:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!