Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nemsokára a barátom be fog...

Nemsokára a barátom be fog mutatni a szüleinek. Hogyan zajlik egy ilyen dolog? Én 16/L vagyok, barátom 23/F.

Figyelt kérdés

(Ő az első barátom)

Nincs igazán jó kapcsolatuk, szóval annyira nem érdekel a véleményük rólam, de mégis szeretnék jó benyomást kelteni, ha lehet. Mit tegyek, ha elkezd kritizálni engem? Vagy ha megint összevesznek a barátommal a szülei? Érdemes belefolynom a vitába?

Hogyan illik felöltözni? Mi az, amit egyáltalán ne említsek?


Köszönöm a válaszokat! :) ^^


16/L



2012. jún. 11. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Legyél kedves, aranyos, udvarias, azzal nem lőhetsz mellé. Nem kell kiöltöznöd, de szakadt melegítőbe menj. Ne sminkeld agyon magad, és ne is önts magadra 1 liter parfümöt. Ezt annyira az anyósok nem szokták tolerálni :D

Kritizálás? Hát csak nem fog a szemedbe kritizálni.. De ha mégis, ne csinálj semmit. Ilyen helyzetben várd el nyugodtan, hogy a párod kiálljon melletted. Ha nem teszi, akkor udvariasan mondd el a véleményed (de ne bunkózz, ne veszekedj).

Ha összevesznek vele a szülei, abba te ne folly bele! Az az ő dolguk.


Lehet, hogy jófejek lesznek :D Mosolyogj sokat. Ha kajáltok is, akkor utána kérdezd meg, hogy tudsz-e valamit segíteni? Mosogatni, asztalt leszedni, valami.


És ne nagyon nyaljátok-faljátok egymást a szülők előtt.

Nem lesz semmi baj :) Csak ügyesen ;)


18/L

2012. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Na..hát ez függ h minek mész oda..közös kajálós dolog,vagy csak felmész barátodhoz miközben otthon vannak az ősök. Mert ugye kajás menetnél jóval tovább kell velük lenned..


Amit szeretnek:

-légy illedelmes, ajánlj fel segítséget mondjuk mosogatás kapcsán, vagy ha épp csinálnak valamit és te is tudsz hozzászólni a dologhoz

-ne öltözz ribisen,inkább csinosan,visszafogottan,de stílusodhoz megfelelően

-disztingvált szóhasználat,semmi káromkodás

-vigyél vmi apróságot,mondjuk édesség anyucinak, bor apucinak, h nyert ügyed legyen (ezt nem árt barátoddal megbeszélni ,hogy mit csípnek és mit nem)

-legyél tiszta, ne csapzott, de ne légy túlparfümözve, túlsminkelve, mint egy buliban mondjuk.


Kb ezek. Ha veszekednek előtted, amit kétlek, próbálj kimaradni belőle, a párod úgyis megvéd ha gond van:)


Beszédtémailag muszáj vagy először snasszoskodnod, időjárás, stb.. de mondjuk megdicséred a haját vagy bármi mást párod anyukáján, már jó pont. Amit mindenképp kerülj a szex, politika, etnikum, vallás téma.


Nekem egy éve volt ilyen bemutatkozósdi, egész jól ment. Sok sikert! :)

2012. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!