Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hova menjünk? (lent bővebben)

Hova menjünk? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

13 éves szentesi lány vagyok!

Anyu ma egész nap itthon van,de nem akkar velem elmenni sehova.Este megyünk kocsival fagyizni utána hazjövünk és mindeki megy amerre lát.Mert azt megértem,hogy hétköznap hazöjön 6-kor 7-kor meg megy el a barátnőivel aztán este valamikor hazjön,de most itthon van és nem akkar sehiva se elmenni,hova mehetnénk amit egy anyukát is érdekel??Mert én nagyon szeretnék elmenni valahova,ja és strandra nem tudunk menni valamelyik nap a zsebpénzemen elhívtam pizzáni,de most nincs már pénzem szóval... LÉCCI SEGÍTSETEK


2009. júl. 4. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszaj feltetlenul elmenni, mi lenne ha csapnatok egy csajos delutant, es neznetek valami filmet otthon?
2009. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak úgy szökőkutazni szoktunk az anyukámmal. Elmegyünk egy parkba, ahol van szökőkút (biztos van Szentesen is).Leülünk és megbeszéljük az élet nagy dolgait. Aztán Plázázni is jó ebben a nagy melegben, a légkondi miatt. Nem kell vásárolni, max egy fagyit, de ott is el lehet ücsörögni.
2009. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez mind jó lenne,de vásárolni nem fog eljönni a parkot meg megkérdezem.Csajos délután este apuval szoktunk filmet nézzni mindig szóval..
2009. júl. 4. 12:27
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha szólnál neki, hogy ez neked fáj amiért egyre kevesebbet vagytok együtt és nem muszáj pénzt költeni, csak a lényeg, hogy együtt legyetek, anyukád észhez térne...

Mi anyámmal mindig azt csináljuk, mivel van amikor hétvégén is dolgozik, alig tudunk együtt lenni.. Ezért amikor itthon van este leülünk beszélgetni.. és van amikor hajnali 2ig csak beszélgettünk... :)

2009. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki,hogy "Nem igaz mindig mondod,hogy azért nem vagyunk eggyüt sokat,mert dolgozol és fáradt vagy bezzeg most itthon vagy és mégse megyünk sehova" és kimentem a szobából.Azt mondta ha kitalálok valami jót akkor majd eldünti,hogy megyünk-e.És ezért kérdeztem,hogy itt az anyukák hova mennek szívesen a lányukkal?Meg mások is hova mennek?Azért írtam,hogy szentesen lakok,nem pesten meg ilyenek,mert aki olt már szentesen tudja,hogy nem sok a lehetőseg :S
2009. júl. 4. 13:28
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most fog születni lányom 1 hónap múlva.Hát...remélem ezt a sztorit soha nem felejtem el,és én jobb leszek úgymond a lányomhoz.

Tudod,szerintem nem neked kéne programot kitalálni anyukád és a te számodra,hanem fordítva.A barátnőivel elmegy,veled meg nem?Te meg azon töröd magad,hogy vajon mi érdekelhet egy anyukát...

Igazán aranyos lány vagy,remélem ezt anyukád is tudja...

2009. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy nem neked, hanem az anyukádnak kellene programot kitalálni, amivel örömet szerezhetne neked.

Az én lányom 11 éves és pont fordított a helyzet. Nagy nehezen sikerült elcsalnom moziba a héten a jégkorszak3-ra, de egyébként se beszélgetni, se eljönni nem akar sehova. Egész nap csak a tini filmeket (pl Hannah Montana) nézné. Össze kellene minket hozni! :-DDD

Nem szoktatok elmenni együtt kirándulni? Apa, anya, gyerekek?

Mi sokat megyünk a természetbe (horgászunk, sátrazunk), de anno a szüleimmel is sokat sétáltunk a közeli turistaösvényeken. Hátizsákban szendvicsek, pléd. Lehet szívesen menne emberektől távol, csendes helyre és azért nincs kedve bemenni a zsúfolt városba, mert elege lesz, hogy hétvégén is ezt kell néznie, nem elég hétköznap!

Szerintem nincs jobb hely egy kellemes családi összehangolódásra, nyugalomra mint a közeli erdő.

Megkérhetnéd, hogy utazzatok el valahova kirándulna. reggeltől estig vagy akár egész hétvégére. Olyan jó programok vannak nyáron, minden városban van valami. Most lesznek a visegrádi palotajátékok, az is nagyon jó szórakozás. Szerintem rátok férne egy közös nagy kirándulás, távol az otthontól, ahol úgyis mindig talál a háziasszony tennivalót.

Remélem sikerül anyukádat kimozdítani, nagyon szívesen cserélnék vele, hogy ilyen lánya van, aki közeli, bizalmi kapcsolatra vágyik.

2009. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam el az előttem szóló kismama írását, egyre gondoltunk vele! Örülök, hogy más is így látja.
2009. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen a válaszokat.

Meghívtam fagyizni meg ő is engem szóval elmentünk fagyizni.A lányod egész nap csak ilyen filmeket nézzne?Hát én örülök ha apa mondja,hogy megyünk dédihez pattanok kilépek az msn ből else köszönök és megyünk.Apuval szoktam menni vásárolni,nagytőkére focizni,ki a lődombra vezetni.Ezért gondoltam anyuval is elmehetnénk,de nemtudok problamot mivel biciklizni bizti nem fog gyalog meg ilyen melegben nem jó.Esetleg az anyukák szeretnek sütit főzni vagy ilyesmi?Mert akkor holnap elmennék valamilyen sütihez bevásárolni és süthetnénk sütit az jó ötlet?Vagy mit szoktak az anyukák csinálni?Vagy haggyam feküdni és olvasnni?Egyébként valamelyik nap is összepakoltam az egész lakást és kimostam meg elmosogattam pedig nem kicsi a házünk 150 négyzetméter és még fel is mostam meg porszívoztam meg a macska almot is kitakarítottam meg a kutyusnak a helyét is 4-5-ös tanuló vagyok kicsit gyorsabban felkapom a vizet meg könnyen megsértödök meg állitolag nyávogok ,de istenem most vagyok tini próbálom magam kordában tartani de "ösztönből" jön :) szóval nem hinném,hogy olyan rossz gyerek vagyok jó biztos van nállam sokkal jobb gyerek akiért anya össze tenné a két kezét,d eszerintem azért nállam rosszabak is vannak. szóval még szégyenkezni-e se kell miattam, nincs pirceingem nem pasizok folyamatosa elkérezkedek mindig mindig megkérdezem ha jön hozzánk valaki szóval még az se lehet,hogy nem akkar velem mutatkozni,mert 12 cm fültágitóm van vagy festem a hajam.Lehet,hogy az lesz a legjobb ha hagyom pihenni mondjuk én nem akakrom még fárasztani a munka után elég neki a munka majd.De azért jöhetnének még válaszok,hogy mit szeret egy anyuka csinálni köszönöm mégegyszer mindeninek a válaszokat :)

2009. júl. 4. 21:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Van egy 10 éves fiam aki imád velem moziba járni.Egyszer o válszt ki egy filmet,egyszer én.Lenne egy kérdésem:Miért nem állsz oda anyud elé és kérdezed meg tole,hogy szeretnék egy kis idod tolteni veled!Mihez lenne kedved?Majd a válaszától fuggoen csinálod a dolgokat.Nincsenek barátnoid? De meg kell hogy mondjam,ha ilyen lányom lenne mint TE,Akkor biszosan imádnék vele bár mit csinálni!(séta,strand,mozi,fagyizás,fozés,egyutt takarítani zenére,sutni,vagy éppen egy jót társasjátékozni.)Ja,még valami,van testvéred?
2009. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!