Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hová menjünk osztálykirándulni?

Hová menjünk osztálykirándulni?

Figyelt kérdés

27-en vagyunk, végzős osztály, 3nap-2éjszakára mennénk... persze belföldön és szeretnénk ha nem lenne túl drága (a drága osztályomat ismerve ink. OLCSÓ) és ha lenne félpanzió

Ötletek? Tapasztalatok?:)


2011. aug. 1. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Balatonszárszó, ELTE hotel..

van medence is, kis bolt az ebédlő mellett, van csocsó és biliárd is! A szobák általában 5 személyesek, nézz utána a neten, nagyon jó

2011. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, amúgy bocsi a kategória miatt, nem figyeltem, megfeledkeztem róla :D
2011. aug. 1. 18:30
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


bocsi, nem elte, hanem hotel annamari :D

2011. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
:) nem lényeges
2011. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Életem legszuperebb osztálykirándulása Orfűhöz kötődik.

Amúgy meg tök mindegy, ha jó a társaság, élmény lesz, bárhova is menjetek.

2011. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Páncsúrká válasza:
Miskolctapolca! Ott van egy nagyon olcsó hely. kisházakban lehet aludni.
2011. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Rám szakadék környékén van egy jó kis panzió sajnos nevét nem tudom!:((
2011. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én is Orfűt javaslom. olcsó szállás, gyönyörű környezet. közelben: Pécs...stb...
2011. aug. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Orfű:


A vendégház a Pécsi-tó gátjától 100 méterre helyezkedik el. A távolsági busz megállója közvetlenül a szálláshely előtt található, így a tömegközlekedéssel érkező csoportoknak szinte nem is kell gyalogolniuk. A központ 2 km-re van. Befogadóképesség: 76 fő.


A vendégház két épületében a szobák eloszlása a következő:

1. épület: 7 db 4 ágyas, 2 db 6 ágyas szoba (emeletes ágyakkal és heverőkkel) külön fürdőkkel. Az épületben teljesen felszerelt konyha található TV-vel és hűtővel.

2. épület: 4 db 6 ágyas, 1 db 2 ágyas, 2 db 4 ágyas szoba 1 db 1 ágyas (emeletes ágyakkal és heverőkkel). A szobákhoz külön fürdő tartozik. Ebben az épületben egy 60 m2-es társalgó van (TV, hűtő és felszerelt konyha van benne).


A szálláshely önellátó, két jól felszerelt konyhát tud biztosítani a csoportok részére. Nem önellátó csoportok részére az étkezés a közelben lévő (40 méterre) étteremben is megoldható.


A vendégház körbekerített, zárt udvarral és saját parkolóval

rendelkezik. Az udvar kiválóan alkalmas bográcsozásra, szalonnasütésre és grillezésre.


A szálláshely 2. épülete (35 főig) fűthető. Fűtési időszakban a helyszínen fűtési díjat kell fizetni a helyszínen: 900 Ft/fő/éj.


Nyitva tartás:

1. épület: április 15 - október 15.

2. épület: egész évben


Szolgáltatások:


társalgó

jól felszerelt konyha

ping-pong

kispályás focipálya

kosárlabdapálya

játszótér

tűzrakóhelyek

bográcsozási lehetőség

zárt parkoló

Kirándulási és programlehetőségek:


Túra Tekeresben (helyi védettségű régi lakóházak)

Abaliget (Cseppkőbarlang, Denevérmúzeum - 3 km)

Strand (Orfű, Magyarhertelend - 5 km, Sikonda - 10 km)

Mecseki túrák

Vízi sportok, horgászat

Orfűi Malom-múzeum (melyben ma is őrlik a búzát)

Pécsen: Pécsi Állatkert és Akvárium-Terrárium. Zsolnay Porcelánmanufaktúra, MecseXtrém Park, bowlingozás, Mecseki túrák (TV-torony), Hullámfürdő - strand

Pécsi Cool-túra - kulturális és interaktív-városfelfedező program

Pécsi Múltfürkész programcsomagok


A szálláshelyet érkezéskor 14 órától lehet elfoglalni és távozáskor 10 óráig kell elhagyni.

2011. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

az orfűi linket én küldtem. szintén tanár vagyok :)

mi már többször is voltunk ott (mindig más-más osztállyal), és bizton állíthatom, hogy az ár-érték arány szuper!

2011. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!