Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit csináljak? Anyám...

Most mit csináljak? Anyám elküldött otthonról.14/l

Figyelt kérdés

Na jó, a cím egy kicsit túlzás, de ez kell ahhoz, hogy az emberek megnézzék és válaszoljanak. xd

Tehát anyám azt mondta, hogy hétfőtől (holnaptól) elküld otthonról, hogy csak este menjek haza, addig "találjam fel magam". Hová menjek? A volt legjobb barátnőmmel már nem vagyunk anniyra jóba, és túl erőszakos, ezért már nem érzem jól magam vele. Az osztálytársaimmal természetesen jóban vagyok, de azért nem annyira, hogy elhívjam pl. mekibe. Ahhoz még annyira jóban nem vagyunki, de szünetekben elbeszélgetünk. Egyedül mégis hova menjek? kedden leszek 14. Van egy kutyánk, de anyum nélkül velem nem igazán akar messzebbre menni. Görkoriznhi is tudok, ded napi max 1 óra. Ráadásul egész nyáron nem lehet csak görkorizni! :O (Bicajozni is szeretek, de nem egyedül) Lgyszi írjatok ötleteket!



2012. jún. 24. 20:51
1 2 3 4
 1/38 Kerria ***** válasza:
95%
strand?
2012. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
56%
Nem dobhat ki egész napra. Az étkezésedet és a felügyeletedet is biztosítania kell. Ezért simán elvehetnek tőle
2012. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
65%

És miért mondott neked ilyet?

Mit tettél, vagy mit nem tettél, hogy napközben, amikor gondolom ő sincs otthon, mert dolgozik, az idő alatt te sem maradhatsz, ezek szerint egyedül a lakásban?

Haverokkal esetleg kupit csináltál a lakásból, vagy mi az oka annak, hogy ilyet mondott?


Talán ha erről is szólnál pár szót, akkor jobban átlátnánk a helyzetet, és jobb megoldásokat tudnánk tanácsolni!

2012. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
69%

Miért nem lehetsz otthon? Nekem ez kicsit meredek, már ne haragudj. 14 évesen még kislány vagy, nem gondolom, hogy a "találd fel magad" megfelelő nevelés. A mostani eszemmel kb. visszakézből mondanám anyámnak, hogy jó, akkor megyek kocsmázni, pasizni, stb. aztán majd lesz valami... :( De persze ezt csak 30 éves fejjel gondolom.

Nem segítesz neki otthon a házimunkában, vagy ő csinál valamit amiben zavarod? Táborba nem tud beíratni? Én mondjuk rengeteget bicikliztem ilyen idős koromban, a városban, a parkban, vagy kicsit messzebb. De akkor még nem volt ilyen forgalom az utakon, mostmár félteném a gyermekem. Persze nem tudom hol laksz, mik a lehetőségek. A legegyszerűbb csak az lenne, ha összebarátkoznál veled egykorúakkal, hol ide mennél, hol oda, majd kialakul valami.

2012. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Műkörmös, úgyhogy otthon dolgozik.

Amúyg - nem emiatt- de matekból 2-es lettem. (annaál a tanárnál nem is lehetne jobbanka lenni...tapasztalat)

Ezt arra értette, hogy nyáron ne üljek állandóan a 4 fal között, hanem mozduljak ki. Meséltem neki a kapcolataimról, de erre mondta azt hogy: találjam fel magam. De amúgy jó a kapcsolatunk egymással, max. néha veszekszünk valami kis dolgokon.

2012. jún. 24. 21:10
 6/38 A kérdező kommentje:
Bp-n lakom a XVII. ker.-ben
2012. jún. 24. 21:12
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt akkor nem kell ennyire szó szerint, és ennyire tragikusan felfogni.

Csak azt szeretné, hogy most valóban élvezd a nyarat, a szabadságot, menj el barátokkal, barátnőkkel strandra, moziba, egyéb helyekre. Ne légy örökké a 4 fal között, ahogy te is írtad.

Ez nem egyenlő azzal, mint ahogyan te ezt a feltett kérdésedben elénk tártad!

2012. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor bicikliztem, a közelünkben volt egy kiserdő, oda. Aztán a focipályához, és volt, hogy hiányzott a fiúknak ember, és megkértek, álljak be. Aztán sűrűbben mentem. Bár én mindig is fiúkkal barátkoztam inkább.

Később épült egy állatmenhely az erdő szélén, ha az már meglett volna, mentem volna oda segíteni, szívesen látnak önkénteseket.

2012. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet hogy csak holnapra küldött el, mert csinálni akar neked mondjuk egy tortát szülinapodra? Amúgy halkan, mert nem szeretek előre, de "Boldog szülinapot!"
2012. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%
Én nem lakom messze, és rengeteg a szabadidőm, ha esetleg van kedved, írj!
2012. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!